Новини

 

У Рівненському ПДМ 15 січня відбувся традиційний конкурс «ГітАрт-Фест», організатором якого вкотре став керівник клубу співаної поезії, відмінник освіти Павло Павелко. Учасники літературної студії «Зорецвіт» (керівник Юрій Бржечко) Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва здобула на конкурсі чимало перемог.

 

саме так на Василя проходило свято «Здолбунів на Різдво»

Цьогоріч працівники культури Здолбунівщини підготували надзвичайно веселе, цікаве та запальне зимове дійство. Адже це було свято, яке поєднало у собі українські народні традиції, частування, сучасні локації для світлин, розваги для малечі та дорослих, а також святкову дискотеку.

 

Сьогодні, 27 грудня, у Здовбиці відкрили новозбудовану амбулаторію сімейної практики загальної медицини. На захід зібралася місцева та районна влада, представники медичної галузі з Рівного та Здолбунова, працівники амбулаторії, жителі села.

та розглянули ще низку питань на черговій сесії міської ради

Вісімнадцятого грудня під головуванням Ігоря Ольшевського відбулася тридцять восьма сесія Здолбунівської міської ради. На розгляд сесії було винесено 58 питань порядку денного. Більшість питань були обговорені та підтримані міськими депутатами.

Під час сесійного засідання депутати розглянули чимало питань щодо земельних відносин, частину з яких зняли з розгляду й перенесли на наступну сесію. Одноголосно вирішили надати матеріальну допомогу мешканцям Здолбунова. Також затвердили два важливих питання – місцеві програми та бюджет на 2020 рік.

Нещодавно голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк проінспектував виконання ремонтних робіт у дитячому садочку в селі Дермань Друга. Дошкільний заклад облаштовують у колишньому приміщенні шкільної бібліотеки. Ремонтні роботи розпочали наприкінці жовтня цього року, а нині у приміщені повністю замінено підлогу, вікна і двері, покладено плитку, встановлено сантехніку.
На завершальному етапі й ремонт харчового блоку у Здолбунівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4. Нагадаємо, що депутати Здолбунівської районної ради ще в липні, на сесії, ухвалили рішення щодо виділення з районного бюджету на капітальний ремонт цього приміщення 198 тисяч гривень.

Після похмурої сірої осені, більшість дорослих та дітлахів чекають на зиму. Адже це прекрасна пора щоб побавитися у сніжки, зліпити сніговика, покататися на санчатах чи лижах, помилуватися засніженою природою. А ще взимку усі з нетерпінням очікують новорічно-різдвяних свят... Цьогорічна зима поки напрочуд тепла й без­сніжна, але ж свята і подарунки мають бути «за планом».

І першим довгоочікуваним, особливо дітьми, святом зимової пори є день святого Миколая. Заздалегідь хлопчики й дівчатка пишуть для Миколая-Чудотворця листи зі своїми побажаннями і залишають ці послання на підвіконні чи кидають у поштову скриньку. І, звичайно, святий Миколай намагається виконати бажання дітлахів. Та іноді маленькі неслухи замість подарунків під подушки отримують різочки. Такі різочки є своєрідним попередженням, що час задуматися про свою поведінку і виправитися.

Минулої неділі у Здолбунівському міському клубі відбулося надзвичайно красиве дійство. Про свої здобутки упродовж року, що минає, звітував зразковий ансамбль східного танцю «Зірочки Сходу». Цей самобутній творчий колектив не тільки з любов’ю дарував своє мистецтво глядачам, а й залучив їх до хорошої важливої справи.

334534

- Звітувати за допомогою концерту про все, чого навчились і досягли упродовж року, для «Зірочок Сходу» - вже багаторічна традиція. Зазвичай організовуємо цей захід у переддень свята Миколая, адже завдяки цьому маємо ще й чудову можливість подякувати за наполегливість, працю і здобутки учасницям колективу, порадувати їх подарунками. Зрештою зібрати дівчат разом не лише для репетиції чи виступів, а й щоб відпочили, повеселилися у колі друзів. Щоразу запрошуємо на свято батьків наших дівчаток-танцівниць, друзів ансамблю, усіх шанувальників східного танцю. Крім того, вдруге поспіль захід відбувся у межах благодійної акції «Діти для дітей». Ми організували збір коштів для особливих діток, чиї батьки об’єдналися в ГО «Джерело життя». У нас зай­мається донька очільниці цієї громадської організації Тетяни Ярмолюк Юлечка. До концерту вони підготували виступ дуетом - східний танок «Баладі», - розповіла директор Здолбунівського міського клубу, художній керівник ансамблю «Зірочки Сходу» Катерина Верещук.

П’ятнадцятого грудня, святий Миколай завітав у храм Успіння Пресвятої Богородиці - до дітей вразливих категорій сімей, які зібрались там на запрошення Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

354535435


Настоятель собору архімандрит Дмитро Ющак та митрофорний протоієрей Ігор Саковський звершили молебень до св. Миколая. Юні парафіяни, їхні батьки, бабусі зі свічками у руках уважно слухали службу, бо відчували важливість того, що відбувається. Після відправи Святий Миколай (роль його виконав Анатолій Петрук) вислуховував вірші, скоромовки й побажання кожної дитини та щед­ро обдаровував. А щоб так потішити діток стало можливим, постаралися парафіяни храму, в тому числі родини Євгенії Довгаль та Віктора Януля – заздалегідь внесли відповідні пожертви.

Триває Веукраїнський конкурс «Учитель року-2020». Черговий етап зонального туру змагання, цього разу у номінації «Початкова освіта», 18-19 грудня відбувся на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І ступеня № 7.

Учасників конкурсу вітають учні ЗОШ І ст. № 7.

 

За перемогу боролися педагоги зі Здолбунівського і Острозького районів. Зокрема Орися Володимирівна Романюк, яка працює в Ільпінській ЗОШ
І ст., Віктор Борисович Хіль­чук із Новосілківського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ» та Марія Олексіївна Шинкарук з НВК «Новомалинська ЗОШ І-ІІ ст. ДНЗ (ясла-садок)» ім. Т. О. Сосновського. Максимально проявити професійні якості, свої знання і вміння, творчість і вчительський талант вони мали змогу під час проходження конкурсних випробувань «Методичний експромт», «Практична робота», «Проєкт», «Тестування» та «Урок».

У Здолбунові вкотре відбувся щорічний районний конкурс юних ерудитів «Найрозумніший». Як і зазвичай, участь у ньому брали учні четвертих класів - діти, які перемогли у першому етапі змагань, на рівні свого навчального закладу.

Під час вручення призів.

 

Минулої суботи, у день пам’яті святого пророка Наума, якого в народі вважають покровителем наук і грамоти, конкурсанти в супроводі своїх учителів та вболівальників прибули до Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7. З вітальним словом до присутніх звернулась голова журі й ініціатор започаткування на Здолбунівщині конкурсу «Найрозумніший» - методист районного методичного кабінету Світлана Іванівна Батьковець. Вона також ознайомила усіх з порядком проведення змагань і представила вчителів, які працювали в журі. А право оцінювати знання дітей-учасників надали Зої Михайлівні Гриськовій (Ільпінська ЗОШ І ст.), Галині Володимирівні Ольшевській (Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.), Лілії Володимирівні Петришиній (Кунинська ЗОШ І-ІІ ст.), Ганні Олександрівні Полюхович (ЗОШ І ст. № 7), Наталії Олександрівні Кокоч (ЗОШ І-ІІІ ст. № 6).

Комісія з впровадження громадського бюджету підбила підсумки голосування за проєкти «Громадського бюджету», який буде реалізовуватися у 2020 році.
За результатами голосування переможцями стали наступні проєкти:
1. Облаштування зупинки на трасі поруч вулиць Польова, Мартинівка, Івасюка, пров. Щепкіна, Б. Тена (бюджет – 46000 грн) – 127 голосів.
2. Встановлення декоративних скульп­тур для безпечного переходу дітей по пішохідних переходах біля шкіл міста (бюджет – 100000 грн) – 52 голоси.
3. Спортивний майданчик з вуличними тренажерами по вул. Коперника, 57 та вул. Шкільній, 44 (бюджет – 72700 грн) – 48 голосів.
4. Здолбунів – місто велосипедистів (бюджет – 16000 грн) – 29 голосів.
5. Фестиваль повітряних зміїв (бюджет – 18625 грн) – 20 голосів.
6. Проведення свята вулиці Кн. Ольги (бюджет – 33800 грн) – 12 голосів.
Без підтримки залишився проєкт «Спортивно-ігровий майданчик біля житлових будинків по проспекту Цементників, 5, 7, 9, Герцена, 4, Старицького в м. Здолбунів» (бюджет – 75800 грн), який набрав найменшу кількість голосів – 9.
§

У Здолбунівській центральній районній бібліотеці.

Міжнародна спільнота щорічно з 25 листопада по 10 грудня проводить акцію «16 днів проти насильства». Державні й громадські організації понад 100 країн світу активізують свої зусилля заради однієї мети: розповісти про форми насильства, створити соціальний простір, вільний від нього. Проводять кампанію, аби посилити нетерпимість суспільства до домашнього та гендерного насильства.

Минулої п’ятниці у Здолбунівському районному будинку культури відбулися заходи з нагоди Дня Збройних сил України та Міжнародного дня волонтера. Повен зал глядачів, серед яких були не лише військові, волонтери та представники влади, трудових колективів, а й чимало молоді, матері, чиї сини-бійці загинули на Сході України.

DSC05907

 

Першочергово присутні вшанували Хвилиною мовчання загиблих Героїв Здолбунівщини. Потому зі сцени лунали привітання і слова вдячності від голови Здолбунівської районної ради Олега Дацюка, в. о. голови Здолбунівської РДА Леоніда Власюка, військового комісара Здолбунівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Павла Плачінти.

Учасниці флешмобу з ДНЗ «Грайлик».

Ініціативна група у складі депутаток, громадських діячок, актрис театру і кіно, викладачок та інших жінок виступила з ідеєю започаткувати й щорічно відзначати День української хустки. Уперше його відсвяткували сьомого грудня.

Саме хустка з давніх-давен в українських сім’ях слугувала оберегом, символом любові й злагоди. Дівчата і жінки носили її протягом усього року. При цьому хустина була обов’язковим головним убором заміжньої жінки. Також хустка була маркером соціального стану жінки: молодиці носили білі або яскраві хустки, старші жінки - темні, вдови - чорні. Хустку використовували й у різних обрядах. А нині вміння її красиво носити й зав’язувати – справжнє мистецтво.

У ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбувся конкурс професійної майстерності в межах І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «WorldSkills Ukraіne» у компетенції «Перукарське мистецтво».

IMG 0369

 

Конкурс «WORLDSKILLS INTERNATIONAL» - це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, молодих кваліфікованих робітників і фахівців віком від 18 до 22 років. Місія конкурсу - професійна орієнтація молоді, а також впровадження в систему віт­чизняної професійної освіти кращих світових напрацювань.

Хороші справи завжди починаються з цікавих ідей та втілення вдалих проєктів. До прикладу, свого часу Здолбунівська центральна районна бібліотека виграла проєкт від благодійної програми «Бібліоміст» і завдяки цьому значно розширила спектр своїх послуг та коло відвідувачів. Отримане тоді в межах програми комп’ютерне обладнання немало посприяло перетворенню книгозбірні на комфортний, технічно оснащений інформаційно-пізнавальний центр, який має безліч ресурсів для навчання, розвитку, повсякденних справ та дозвілля: інтернет, книги, музику, відео, цікаві події. Згаданий вище проєкт - не єдина з позитивних ініціатив, реалізованих у книгозбірні для поліпшення обслуговування читачів, тож нині Здолбунівська ЦРБ має чим зацікавити відвідувачів різних вікових категорій.

відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю

Минулої неділі у Здолбунівському будинку культури цементників ГО «Батьків дітей з інвалідністю «Джерело життя» влаштувала свято «Діти для дітей», аби вкотре звернути увагу на особливих діток і нагадати усім, що вони також талановиті, розумні й здібні. Захід пройшов вдало і надовго залишить у пам’яті присутніх позитивні враження. Організаторам й учасникам свято подарувало наснагу для подальшого розвитку та досягнення нових цілей.

DSC 5584


Ще до приходу гостей у БКЦ розпочалася підготовка. Дітки, які є членами організації, на святі спробували себе у ролі моделей. Тож юним красуням потрібно було ретельно підготуватися до виходу. Професійна майстриня краси робила їм макіяжі та зачіски, а хлопчики, як справжні джентльмени, чекали, доки розпочнеться дійство. Після усіх приготувань моделі демонстрували присутнім дитячий одяг, який надав один з місцевих підприємців. Крокувати червоною доріжкою, позувати перед фотокамерами та глядачами хлопчикам і дів­чаткам надзвичайно сподобалося. Вони були у захваті від власних дефіле, а гості підбадьорювали їх гучними оплесками.

Влаштували ФГ «П’ятигірське» та ПСП ПП «Здолбунівське»

Уже кілька років поспіль є доб­рою традицією організовувати свято обжинків за сприяння ФГ «П’ятигірське» та ПСП ПП «Здолбунівське». Тому минулої неділі зала П’ятигірського будинку культури була вщерть заповненою. Адже жителі сіл Глинськ і П’ятигори зібралися там на свято урожаю.

Як і годиться в Україні, спершу присутніх зустріли короваєм організатори заходу Ольга Кулай і Юрій Казмірчук, а до вітального слова запросили заснов­ника ФГ «П’ятигірське» Станіслава Середюка. Він, до слова, народився і виріс у П’ятигорах, навчався у тамтешній школі. Там і донині живуть його батьки Олександр Григорович та Марія Семенівна, тому справами у рідному селі власник фермерського господарства постійно і щиро переймається. За необхідності завжди допомагає односельцям і сприяє розвитку села. Чимало років очолюване ним господарство орендує землі у пайовиків, обробляє їх та збирає щедрі врожаї.

DSC05720


– Завдяки сусідській, дружній співпраці, ми з Петром Івановичем Кравчуком започаткували кілька років тому добру традицію – відвідувати рідне село зі святковим візитом. Ми маємо змогу орендувати цю землю, працювати на ній лише завдяки вашій довірі. Кожен селянин у душі - хлібороб, сіє й обробляє поля, а, отже, добре знає ціну хліба та землі. Тому щиро дякую тим хліборобам, дідам-прадідам, які зберегли нашу землю, аби ми нині могли на ній працювати та підіймати наше село і неньку Україну. Користуючись нагодою, вітаю усіх ветеранів сільського господарства, які багато років трудилися на землі. Також вітаю з Днем працівників сільського господарства усю громаду і дякую за вашу щирість, людяність та віру. Будьте щасливі, здорові, й нехай Божа благодать зійде на ваші родини, - сказав Станіслав Олександрович.

У п’ятницю, п’ятнадцятого листопада, відбулося позачергове пленарне засідання тридцять дев’ятої сесії Здолбунівської районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Олега Дацюка.

На порядок денний пленарного засідання було винесено чотири питання.
Першочергово присутні заслухали інформацію начальника фінансового управління Здолбунівської районної державної адміністрації Володимира Нечипорука та погодили зміни до бюджету Здолбунівського району на 2019 рік.
Також депутати підтримали розпорядження голови районної ради «Про затвердження стартової ціни та умов продажу майнового комплексу та земельної ділянки, що є спільною власністю територіальних громад Здолбунівського району», відповідно до якого стартова ціна для продажу на аукціоні майнового комплексу (який складається з будівель поліклініки, котельні й гаража, що розташовані у
м. Здолбунів на вул. І. Гончара, 25) та земельної ділянки, становить 1684850,00 грн; продається без зміни цільового призначення вищезгаданого майнового комплексу та земельної ділянки (заклади охорони здоров’я). Також на переможця аукціону покладається зобов’язання з відшкодування витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням аукціону, з нотаріальним посвідченням договору купівлі-продажу об’єкта.

Так відзначили День працівників сільського господарства України у ФГ «П’ятигірське»

У неділю, 17 листопада, у фермерському господарстві «П’ятигірське» відсвяткували День працівників сільського господарства України та обжинки. Цього року свято влаштували в Уїздцях, куди запросили власників паїв, працівників фермерського господарства та жителів Кунина, Коршева й Уїздців.

Святкову програму розпочали запрошені аніматори – Фіксики. Вони розважали дітлахів, грали з ними у цікаві ігри, проводили конкурси-змагання, танцювали та співали з малечею. Згодом продемонстрували присутнім бульбашкове шоу, у якому з радістю взяли участь усі дітки. Також впродовж усього свята дітлахи та дорослі мали змогу проїхатись на справжній бричці з виїзною упряжжю та дзвіночками, вшановуючи справжні українські традиції.

DSC05645


Після розваг з наймолодшими до присутніх звернувся засновник ФГ «П’ятигірське» Станіслав Середюк.
- Другим «нашим» селом тепер стали й Уїздці, адже ми з 2011 року тут розбудовуємо свою базу, втілюємо свою філософію життя. Хочу подякувати громаді села, за те що довірили нам, орендарям, свою землю, за те, що даєте можливість працювати в аграрній сфері. Ми - аграрна країна, тому повинні розвивати те, що уміємо робити. Україна багата родючими землями й працьовитими людьми, тож треба й далі рухатися у цьому напрямку. А головне - вірте у власні сили та розбудовуйте своє село, рідну країну завдяки землі. Принагідно вітаю усіх зі святом, адже це - свято нашої нації. Бажаю міцного здоров’я, родинного щастя, розвитку і процвітання, - сказав Станіслав Середюк.

Календар та фотовиставку під такою назвою презентували 20 листопада у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці. На заході представили світлини матерів з Рівненщини, чиї сини загинули під час антитерористичної операції. Автор фото - Олександр Харват, а поезії, використані на світлинах, написали Лариса Андріяшева та Світлана Сапожнікова.
Таку фотосесію для мам героїв вирішили організувати, аби не залишати їх поза увагою, і нагадати, що вони – жінки, які варті найкращого. Участь у проєкті взяли й мами зі Здолбунівщини: Світлана Сапожнікова, Ніна Ярошенко, Галина Шолудько, Тетяна Рєпіна.
Фото Ольги КЛИМКОВИЧ.

Минулої неділі, 17 листопада, у Здолбунові, в районному будинку культури, відбулись урочистості з нагоди
101-ої річниці відновлення незалежності Польщі. Захід організувало Товариство польської культури Здолбунівщини, яке очолює Софія Михалевич.

Щоб разом відзначити День незалежності Польщі, у залі зібралися представники місцевої польської громади, учасники ГО «Життєлюб», слухачі Університету третього віку, що діє на базі Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), ГО «Батьків дітей з інвалідністю «Джерело життя», Здолбунівської центральної районної бібліотеки, інші небайдужі краяни.

345345345


На запрошення організаторів завітали на святкування почесні гості - консул Генерального консульства Респуб­ліки Польща у Луцьку Пьотр Матусяк, секретар Здолбунівської міської ради Валентина Капітула, представники Товариства польської культури ім. Владислава Станіслава Реймонта на Рівненщині, Українсько-польського союзу ім. Томаша Падури м. Рівне, Шепетівського осередку Спілки поляків України, товариств польської культури землі Острожчини, міст Дубно, Костопіль.

 

У Здолбунів по вул. Грушевського біля пам’ятного знака жертвам Голодомору та політичних репресій в Україні, 23 листопада, о 15.30  відбудеться скорботне віче «Пам’ять, що рятує: голоси правди» з нагоди 86-х роковин Голодомору.

Прийдіть та вшануйте пам’ять жертв  Голодомору.

 

Аби провести надзвичайно важливі заняття, місцева поліція нещодавно побувала у Гільчанській та Івачківській загальноосвітніх школах.

 

Та закликають усіх небайдужих долучитися до цієї справи

Проблема з безпритульними тваринами у нашій країні актуальна віддавна. Не є винятком і Здолбунівщина, де вулицями населених пунктів бігають безпритульні собаки, а на околиці вивозять кошенят. Ніби й багатьох турбує така ситуація, та, зрештою, вирішити її намагаються одиниці. Проте таки знайшлися небайдужі люди, які захотіли допомогти тваринам-безхатькам і створити притулок у Здолбунові.

Надихнула їх на таку ідею жителька Здовбиці Ніна Кондратюк, яка  вже упродовж дванадцяти років на своєму подвір’ї та у будинку утримує безпритульних котів і собак. В останні роки завдяки соціальним мережам їй почали допомагати чимало волонтерів. Але через безвідповідальність людей, які не стерилізують своїх домашніх улюбленців, у пані Ніни щодня на подвір’ї з’являється кілька нових котиків чи щенят, яких їй підкидають.

 

У суботу, 26 жовтня, у Мізочі відкрили пам’ятний знак на «польському» кладовищі поблизу тамтешньої церкви. Освятили його благочинний протоієрей Здолбунівського районного благочиння Павло Джура та настоятель римо-католицького собору святих апостолів Петра і Павла у Рівному ксьондз Владислав Чайка.

Майже щохвилини у світі зупиняється людське серце. І вже через 5-7 хвилин після цього помирає мозок. Кожні п’ять секунд зволікання з допомогою потерпілому знижують ймовірність повернення до життя на 1 %. Тому саме людина, яка опинилася поруч у такій ситуації, може врятувати потерпілого. Але, на жаль, багатьом часто бракує знань, щоб правильно надати домедичну допомогу. Саме тому девіз Всесвітнього дня перезапуску серця, який відзначають 16 жовтня: «Кожна людина може врятувати життя».

Цьогоріч у заходах, присвячених цьому дню, взяли участь 24 міста України та 36 локацій. Долучився до відзначення Всесвітнього дня перезапуску серця і Здолбунів. Координатором заходу «Врятуймо разом» стала інструктор Європейської ради реанімації (далі – Ради) здолбунівчанка Ірина Серединська, яка разом з інструктором Ради Павлом Кондратюком у Здолбунівському ВПУЗТ провела тренінг для учнів. Під час нього фахівці продемонстрували, як визначити свідомість, ознаки життя та провести серцево-легеневу реанімацію. Практичні навички відпрацювали на манекенах. Завдяки тренінгу студенти навчилися не лише основ домедичної допомоги, а й того, як не розгубитися і правильно діяти в екстремальній ситуації.

Наприкінці літа у Здолбунові, на будинку по вул. Василя Жука, 2 намалювали мурал. Тоді здолбунівчани та жителі району висловлювали багато різних думок щодо його створення. Як завжди, бачення були різними: одні реагували негативно, вважаючи, що цей малюнок є незрозумілим. Інші ж навпаки раділи, що у місті з’явився мурал. Мовляв, будинок став яскравішим, відтак, погарнішало й місто.

DSC05548

 

DSC05544

Детальніше дізнатися про мурали, маршрути, карти можна за посиланням 


Але ініціатори цього проєкту мали на меті зробити муралу рухливим завдяки відтворенню через мобільний додаток. Отож, сьогодні, 23 жовтня, мурал у Здолбунові відкрили офіційно. На його презентацію завітала представниця ГО «Платформа взаємодій «Простір» Людмила Осипчук. Вона коротко розповіла присутнім про основний задум. «Це перший мурал в Україні, оцифрований у 3D-форматі. У цьому малюнку зашифровано певну ціль – відповідальне споживання та виробництво. Тобто люди повинні використовувати тільки те, що потрібно для життя. Тому цей дракон пожирає свій хвіст і відростає на стільки ж, скільки його з’їв. Отже, це кругообіг ресурсів, який існує у нашому житті», - зазначила пані Людмила.

Нещодавно ГО «Батьків дітей з інвалідністю «Джерело життя» організувала у міському гідропарку сімейну фотосесію для членів цієї організації. До заходу долучилося чимало батьків, які власноруч оформили тематичну фотозону та запросили фотографа.
«Батьки з нашої організації все для фотосесії привезли з дому. У когось були чорнобривці, інші взяли гарбузи, які також були доречними для осінньої тематики нашої фотосесії. Навіть тюк соломи привезли, аби світлини вийшли колоритнішими. Діткам взяли іграшки, капелюхи, книги, фрукти, щоб це використати під час зйомки. Все зробили, аби потішити дітей та батьків, адже позувати перед об’єктивом усім дуже сподобалося», - розповідає голова громадської організації Тетяна Ярмолюк.

DSC05358


На фотографування приїхало чимало сімей - членів організації зі Здовбиці, Івачкова, Новомильська, Здолбунова, мікрорайону Цементників. Для кожної дитини фотограф Марина Маліновська провела індивідуальну фотосесію, а згодом зробила ще й сімейні світлини. На згадку про чудово проведений час учасники матимуть і загальну фотографію.
«Ми дуже задоволені, адже разом з дітками цікаво провели день. Досі ми таких фотосесій не практикували, а тут випала хороша нагода. Дітки з радістю позували, вигадували ролі для фотосесії. І бути фотомоделями їм дуже сподобалося», - зазначає одна з членів громадської організації Тетяна Кочубей.
Сприятливою була цього дня й погода. Тож після двогодинної зйомки дітлахи разом з дорослими влаштували пікнік, пограли в цікаві ігри, розважилися та відпочили від домашніх турбот.
Власна інформація.
Фото Марини Колодич та Марини Маліновської.