-
Деталі
-
-
Перегляди: 3624
Святкові дні і дні релігійних свят
1 січня (п'ятниця) - Новий рік
7 січня (четвер) - Різдво Христове
8 березня (понеділок) - Міжнародний жіночий день
4 квітня (неділя) - Пасха (Великдень)
1 (субота) і 2 (неділя) травня - День міжнародної солідарності трудящих
9 травня (неділя) - День Перемоги
23 травня (неділя) -Трійця
28 червня (понеділок) - День Конституції України
24 серпня (вівторок) - День незалежності України
Професійні свята і пам'ятні дні
14 січня (четвер) - Новий рік за старим стилем
20 січня (середа) - День Автономної Республіки Крим
22 січня (п'ятниця) - День Соборності України
29 січня (п'ятниця) - День пам'яті Крутів
15 лютого (понеділок) - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
21 лютого (неділя) - Міжнародний день рідної мови
23 лютого (вівторок) - День захисника Вітчизни
13 березня (субота) - День землевпорядника
15 березня (понеділок) - Всесвітній день прав споживача
21 березня (неділя) - День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування. Міжнародний день боротьби за ліквідацію расової дискримінації
22 березня (понеділок) - Всесвітній день водних ресурсів
23 березня (вівторок) - Всесвітній метеорологічний день. Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва
24 березня (середа) - Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз
25 березня (четвер) - День Служби безпеки України
26 березня (п'ятниця) - День внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України
27 березня (субота) - Міжнародний день театру
-
Деталі
-
-
Перегляди: 1349
Уже давно відомо, коли в людському організмі відбуваються якісь збої, то організм сигналізує про це, посилаючи нервові імпульси у мозок, що перетворюються в ньому на якісь образи, які ми дуже часто можемо бачити у своїх снах.
Наприклад, учені досі намагаються зрозуміти, чому саме образ сирого м’яса сигналізує про хворобу, але поки безрезультатно. Багато лікарів-психотерапевтів настільки впевнилися у правдивості снів, що серйозно захопилися їхнім тлумаченням, щоб зрозуміти природу деяких захворювань нашого організму. А ще людям, які мають проблеми із серцем, часто сняться сни про задушення.
-
Деталі
-
-
Перегляди: 2044
Стаття виходить за сприяння директора
Рівненської філії Банку «Хрещатик»
Ковальчука Володимира Олександровича
Непросте це завдання - знайти той самий банк, який не тільки збереже і примножить ваші фінанси, убереже від втрат у безрозсудних проектах, а й допоможе реалізувати програму ефективного розвитку бізнесу, надасть якісне розрахунково-касове обслуговування, гарантовано поверне ваші заощадження. Чи можливо вибрати такий банк?
Можливо, якщо при виборі враховувати такі обставини.
Термін роботи банку. Якщо комерційному банку понад 10 років - це означає, що він пережив гіперінфляцію, різку зміну правил діяльності, дику приватизацію, масові банкрутства і т.п. Більше того, якщо банк завжди в строк і в повному обсязі виконував свої зобов'язання, можна з великою ймовірністю стверджувати, що такий банк у майбутньому, незважаючи на жодні проблеми економіки, буде життєздатним і не підведе своїх клієнтів.
Репутація, імідж банку. Ділова репутація банку, його імідж та бренд - це цінні нематеріальні активи, що накопичуються роками бездоганної діяльності. Такі активи провідних світових банків оцінюються в багато мільярдів доларів. Тому вибирати треба тільки той банк, який цінує свою репутацію, що означає його намір працювати довго й успішно.
-
Деталі
-
-
Перегляди: 1708
Повторна видача свідоцтв про державну реєстрацію актів “цивільного стану здійснюється відділами державної реєстрації актів цивільного стану районних, районних у містах, міських, міськрайонних та Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі, а також дипломатичними представництвами та консульськими установами України.
Повторна видача свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану здійснюється на підставі актового запису цивільного стану, якщо оригінал свідоцтва було вкрадено, загублено, пошкоджено чи знищено.
-
Деталі
-
-
Перегляди: 1279
З метою подальшого підвищення ефективності Програми житлових субсидій, прийнятої Кабінетом Міністрів України (постанова № 728 від 06.07.2023 р.), підвищено соціальні гарантії в оплаті житлово-комунальних послуг для сімей з дітьми або інвалідами.
З 1 січня 2012 року у разі призначення житлових субсидій сім'ї, до складу яких входять діти або інваліди І, ІІ груп і дохід яких на одну особу не досягає прожиткового мінімуму (з 1.01.2024 р. - 1017 грн.), сплачуватимуть за житлово-комунальні послуги 10 відсотків середньомісячного сукупного доходу (до 1 січня такі сім'ї сплачували 10 відсотків, якщо дохід на одну особу не перевищував 50 відсотків прожиткового мінімуму).
-
Деталі
-
-
Перегляди: 1733
При наданні першої допомоги потрібно забезпечити повну нерухомість укушеної кінцівки й, якщо є можливість, накласти на неї шину.
Одразу після укусу слід видавити першу краплю отрути, для чого широко захопити місце укусу в складку й швидким натискуванням видавити вміст ранки. Після цього вона стане меншою і з неї можна відсмоктати серозну або кров’янисту рідину. Якщо мало слини, треба набрати в рот трохи води, що розбавить отруту. Процедуру бажано проводити людям, які не мають у роті ранок. Після рот необхідно ретельно прополоскати!
Щоб прискорити виведення отрути з організму, потерпілому дають багато питва (чай, соки, воду). Але у жодному разі не алкоголь, що не є протиотрутою, а, навпаки, підсилює дію отрути. Не можна також припікати ранку розпеченими предметами. Не варто накладати тугу пов’язку вище місця укусу, це може спровокувати гангренозні явища. Постраждалого слід якнайшвидше доставити в медичну установу.
Пам’ятайте! Будь-яку змію необхідно вважати потенційно отруйною. Небезпеку являють навіть дитинчата, які щойно вилупилися з яйця. Обережними варто бути і з мертвими зміями, бо в деяких отрута зберігає свої властивості ще довгий час, а випадковий укол отруйним зубом може спричинити отруєння.
Зазвичай змії не нападають без попередження. Гадюки, погрожуючи, згортаються «тарілкою», зигзагоподібно вигинають передню частину тіла, дуже сичать.
Якщо ви раптом помітили повзучу змію, не рухайтесь - дайте їй можливість відповзти. Якщо змія прийняла загрозливу позу, повільно відступіть назад. Уникайте різких рухів, що лякають її! Не можна, захищаючись, виставляти вперед руки, повертатися до змії спиною. Якщо у вас є ціпок, тримайте його перед собою в напрямку до змії. Зберігайте спокій у діях, жестах.
-
Деталі
-
-
Перегляди: 2221
Цю думку навіяло яскраве свято, що відгомоніло у нашому місті 1 червня
...Їх тендітні, наче весняні первоцвіти, душі сповнені вірою у добро, а допитливий розум прагне опанувати таємниці науки, їх почуття - найщиріші, а серця - найдовірливіші і найвдячніші. Їх таланти - строкатий вітраж із творчості, копіткої праці, емоцій, знань і відкриттів. Це діти - найдорожче і найвразливіше, що має людство. У будь-якому куточку Землі все гаразд, якщо там лунає дзвінкий дитячий сміх.
З метою підтримки маленьких громадян планети, привертання суспільної уваги до їх проблем у 1949 році на Московській сесії Міжнародної демократичної федерації жінок 1 червня було проголошено Міжнародним днем захисту дітей. З того часу світовою громадськістю прийнято ряд документів, які є гарантами прав дітей. Але традиція у перший день літа відзначати дитяче свято лишилася.
Виступає танцювальний колекив "Надія" Мізоцького селищного БК.
Дітям - лише радість і позитив
Програма дитячого свята у Здолбунові була напрочуд насиченою і цікавою. Організатори заходу - відділи культури і туризму, освіти райдержадміністрації, районний будинок культури, служба у справах дітей РДА доклали для цього максимум зусиль. Приємно, що на їх прохання про допомогу у придбанні призів та подарунків для юних учасників свята відгукнулось чимало благодійників, небайдужих до долі молодого покоління.
-
Деталі
-
-
Перегляди: 892
«Тютюн завдає шкоди тілу,
руйнує розум, отупляє цілі нації».
Оноре де Бальзак.
Традиційно щороку 31 травня весь світ, і Україна в тому числі, відзначає День боротьби з тютюнопалінням. Його у 1987 р. було засновано державами-членами Всесвітньої організації охорони здоров’я. За статистичними даними, Україна - один з лідерів у Європі за кількістю курців. Кожен другий дорослий українець палить. В країні 15,5 млн. курців, і з кожним роком кількість викурених сигарет зростає. За розрахунками ВООЗ, в останні три роки куріння вбиває щорічно 120 тис. українців. З такими темпами до 2020 р. паління тютюну спричинить більше 22 % смертей.
На сьогодні в Україні вже прийнято закон про заборону куріння у громадських місцях. Заборонено палити в підземних переходах, парках, на стадіонах і в офісах. Власники кафе і ресторанів зобов’язані виділяти для тих, хто не палить, не менше 50 % приміщення. За куріння в громадських місцях встановлено штрафи. Проте, оскільки спеціальні місця для куріння на вулиці не позначені і заборонних табличок немає, досить складно визначити порушника.