Коротко

 

До 80 осіб збільшилась кількість постраждалих після відвідування кафе «Гурман».

 

Після святкування весілля 13-14 липня в кафе «Гурман» (смт Мізоч) за медичною допомогою, з ознаками гострої кишкової інфекції (ГКІ), звернулося 45 осіб, з них 9 дітей.

 

Сьогодні, 22 квітня, у Здолбунівській районній раді конкурсна комісія визначила переможців писанок.

Оцінювали роботи: Артур Мартиненко – директор КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А. І. Мартиненка», який очолив комісію, Наталія Дробот – заступник директора художньої школи, майстер-писанкар, Ірина Кухар – народна умілиця, майстер-писанкар та архімандрит Онуфрій – намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах.

Всі навчальні заклади, які взяли участь у конкурсі, представили цікаві та неповторні писанки. Члени конкурсної комісії детально проаналізували дотримання технологій, звернули увагу на відповідність символів, кольорів, відзначили найкращі роботи та визначили переможців.

 

писанка 1

 

Переможці отримають грошові премії від голови Здолбунівської районної ради Олега Дацюка, за ініціативи якого й відбувся конкурс.

Нагадаємо, виставка писанок, оголошення та нагородження переможців конкурсу «Писанкові барви Здолбунівщини» відбудеться 30 квітня 2019 року під час проведення заходів з нагоди відзначення 75-ої річниці Гурбенського бою.

За інформацією на сайті Здолбунівської райради.

Сьогодні, 20 січня у с. Урвенна відбувся перехід релігійної громади храму Казанської Ікони Богоматері до Православної Церкви України.

Протягом 12 грудня у Здолбунові, Мізочі, Новомильську та Уїздцях поліцейські виявили п’ять фактів зберігання самогону.

На Здолбунівщині отримали нові шкільні автобуси.

У міському гідропарку у Здолбунові влаштують природозахисну акцію. Цієї суботи, 10 листопада, там висадять молоді червонолисті дуби.

У жителя Білашева виявили мішок із напівсухою марихуаною.

На Здолбунівщині буде здійснено реконструкцію п’яти амбулотарій

На деяких вулицях Здолбунава буде відсутнє електропостачання

Сьогодні в обідню пору у міському гідропарку Здолбунова відбулися урочистості з приводу відкриття першого в Україні дитячого майданчика на протипожежну тематику «Юний пожежник».