Як зробити так, щоб учні брали активну участь в організації шкільного життя, вирішували ті проблеми, які їм під силу? Як допомогти побачити проблеми місцевої громади, вулиці, де проживають, і замислитись над тим, як їх можна усунути? Тому вчителі, дорослі мають спонукати сучасну молодь до добрих вчинків не гаслами, а залучаючи їх до конкретних буденних дій.
З цією метою в Івачківській ЗОШ І-ІІ ст. пройшов “Весняний тиждень добра-2010”. В рамках акції “Навчати упродовж усього життя” члени шкільних гуртків “Дивосвіт” (керівник Т. В. Ніколіна) та “Умілі руки” (керівник Т. В. Тхор) виготовили міні-макет “Село майбутнього”, було проведено конкурс малюнків “Традиції моєї родини”.
Якщо хочемо, щоб учні у майбутньому стали впевненими у собі, відповідальними, брали активну участь у житті громади, то повинні залучати їх до роботи за межами школи. Тому всі діти нашого навчального закладу стали учасниками акції “Волонтерство”. Члени загону “Милосердя” надали допомогу громадянці Ступак Н. П. та іншим людям похилого віку у прибиранні присадибних ділянок. Учні 8, 9 класів впорядковували територію дитячого садка, яка межує із шкільною. Всі разом облаштовували шкільні квітники. Тут активно працювали учні 5, 6, 7 класів. Та це лише початок роботи.
А ще наші школярі прагнуть залучити доросле населення до дотримання санітарних норм на території села. Бо боляче і гірко дивитися на сміттєзвалища в лісосмузі та біля цвинтаря.
Завершився тиждень випуском шкільної газети та підбиттям підсумків.
Перемогла активність, ініціатива, дружба.
Ірина СТУПАК,
педагог-організатор
Івачківської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Comments are now closed for this entry