Директор ДП “Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство “Здолбунівський держспецлісгосп” Володимир Степанович КЛИМЧУК (на фото) вже розміняв восьмий десяток, але його ентузіазму, життєвій енергії можуть позаздрити і молоді. Він професіонал високого класу, принциповий і вимогливий керівник, користується незаперечним авторитетом і повагою не лише в колективі, а й серед працівників органів влади та місцевого самоврядування району.
Під керівництвом Володимира Степановича значно розширено виробничу базу підприємства, проведено будівництво багатьох об‘єктів соціально-культурної сфери у Мізочі. Багато зусиль доклав він і для створення Дермансько-Мостиського ландшафтного парку, тепер дбає про те, щоб запрацював Національний природний парк “Дермансько-Острозький”.
За звитяжну працю Володимир Степанович Климчук був нагороджений торік трудовою відзнакою “Знак Пошани”, у нинішньому - удостоєний Почесної грамоти обласної ради, а ще раніше, коли працював у Мізоцькому ремонтно-транспортному підприємстві, отримав орден “Знак Пошани”.
Фото Володимира ДРОЗЮКА.

Comments are now closed for this entry