Стартував двомісячник під такою назвою. А для наших друзів - Корпорації “Братерство без кордонів - Україна” діяльність з підтримки дітей соціально незахищених катагорій - головне кредо ось уже впродовж 50 років.
В Мізоцькій школі-інтернаті навчається і виховується 210 учнів з різних куточків області. Кожен з них відчуває постійну турботу Миколи Петровича Богданця, Ольги Василівни Романовської, Олександра Мелещука та інших членів Корпорації, з допомогою яких реалізується багато проектів як матеріального, так і духовного напрямку. Концерти та вистави на духовну тематику, години спілкування приносять дітворі величезне задоволення. Наші хлопчики і дівчатка мають друзів в різних країнах світу, листуються з ними і отримують від них подарунки.
А проект “Відпочинок”! Щорічно до 50 наших вихованців - дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з малозабезпечених сімей - безкоштовно відпочивають і оздоровлюються протягом місяця у мальовничих Волошках.
Відчутною є і матеріальна підтримка. З допомогою Корпорації у школі-інтернаті облаштовані санвузли, спальні та кімнати відпочинку поповнилися меблями, кабінет ЛФК, спортзал - спортінвентарем, актова зала - музичною апаратурою. Щороку до Дня Миколая, новорічно-різдвяних свят наші підопічні отримують солодкі і інші подарунки. Тільки за минулий рік і перший квартал ц. р. від Корпорації “Братерство без кордонів - Україна” для закладу надійшла допомога на суму майже 29000 грн.
Наш шкільний колектив безмежно вдячний всім працівникам Корпорації за підтримку у вирішенні проблем охорони дитинства, поліпшення умов розвитку, виховання і освіти дітей.
Вітаємо наших благодійників з 50-річчям з дня утворення Корпорації. Бажаємо їм, їх родинам міцного здоров’я, Божого благословення на нові творчі проекти.
З повагою від імені колективу директор Мізоцької школи-інтернату 
Тамара ТРОПЕЦЬ.

Comments are now closed for this entry