Під час концерту.

Нещодавно у Здолбунівському професійному ліцеї залізничного транспорту відбулися загальні батьківські збори. Вони проводились у стінах будинку культури ВАТ “Волинь-Цемент”.
Перед присутніми виступили директор ліцею Р. І. Шевчук, його заступники
М. В. Павлюк та Н. А. Поліщук, старший майстер з виробничого навчання М. Ю. Ковальчук. Вони проаналізували навчально-виховний процес, виробничу діяльність учнівського колективу в закладі за 2009-ий та два місяці нинішнього року.


На збори були запрошені працівники РВ УМВС в Рівненській області - начальник кримінальної міліції у справах дітей Ю. М. Сістук та оперуповноважена відділу кримінальної міліції у справах дітей О. М. Савчук, яка виступила з доповіддю “Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх”.
А на завершення офіційної частини зборів відбулося найприємніше – нагородження грамотами адміністрації ліцею відмінників навчання та виробничої діяльності, активних учасників художньої самодіяльності, кращих спортсменів та переможців конкурсу професійної майстерності за професією “Слюсар з ремонту рухомого складу”.
З роками склалася традиція закінчувати загальні батьківські збори звітним концертом художньої самодіяльності. Більше 120-ти учнів нашого закладу займаються у хоровому, танцювальному гуртках, оркестрі духових і народних інструментів. Це дає їм можливість розкрити свої таланти. Бували випадки, коли батьки навіть не підозрювали про творчі здібності своїх дітей, і на концерті були дуже здивовані й горді за них. Учасники концерту співали, танцювали, грали на музичних інструментах, декламували вірші. Бажаючих подивитись на це зібралось чимало. Привітати учасників художньої самодіяльності приїхала методист Рівненського обласного навчально-методичного центру естетичного виховання учнів профтехосвіти Л. М. Сидорчук. Вона високо оцінила творчість ліцеїстів, роботу адміністрації та керівників гуртків художньої самодіяльності закладу.
Батьки, гості та усі присутні отримали масу задоволення від побаченого та почутого.
Наталія ПОЛІЩУК,
заступник директора з навчально-виховної роботи ПЛЗТ.

Comments are now closed for this entry