Сьогодні наше жіноцтво достойно проявляє себе у всіх сферах суспільного життя: плекає високі врожаї, веде дітей у країну Знань, лікує людей, працює за комп’ютерами, пише музику, малює картини і створює скульптури, засідає у парламенті. Одне слово, жінки України скрізь і всюди дають лад. А ще вони – хранительки домашнього вогнища, люблячі матері, вірні подруги.
До славної когорти великої армії жіноцтва належить і провідник комфортабельного поїзда, який курсує маршрутом Рівне – Львів, Олена Дмитрівна Полов’ян, яку ви бачите на цьому знімку. Вона ввічлива і скромна людина, досвідчений професіонал. Після закінчення залізничного училища розпочала трудову діяльність в локомотивному депо. І ось уже вісімнадцять років працює на залізниці. До речі, і її мати - Світлана Сергіївна Лампіка була провідником аж до виходу на заслужений відпочинок.
Відповідальна у Олени Дмитрівни робота. І вона ставиться до неї з любов’ю, з увагою - до пасажирів. Цим заслужила повагу і авторитет у колективі, є його гордістю. Пані Олена передає свій досвід молодим. У минулому році вона стала переможцем професійного конкурсу по Львівській залізниці “Кращий провідник року”.
Євген Шилан.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry