Для людства мова – великий дар природи. Для кожного народу своя, рідна – найцінніший скарб. Скарб, який треба шанувати і берегти.
21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, в читальному залі районної бібліотеки для дітей та юнацтва на свято “Мова моя – це душі джерело”, яке підготували працівники книгозбірні Наталія Шевчук та Ольга Літковська, зібралися справжні патріоти, палкі шанувальники українського слова.
Натхненно, з великою любов’ю декламували вірші про рідну мову юні читачі бібліотеки Ірина Шевчук, Олена Білогурова, Дмитро Мельничук та Ірина Совсунець. У канву свята органічно влились озвучені ведучими вислови видатних людей про мову.
Присутні взяли участь у мовних іграх, відгадували загадки. Крім того, їм було представлено видання з розгорнутої книжкової виставки “Ти вічна, мово, щира і жива”.
Свято вийшло оригінальним і пам’ятним. Подібні заходи завжди приваблюють та хвилюють молодь, адже збагачують душу, окрилюють гордістю за те, що ми – українці, привчають до відповідальності за кожне слово і вчинок.
Людмила МОСКАЛЮК,
провідний бібліотекар
Здолбунівської РБДЮ.

Comments are now closed for this entry