У цьому переконався кожен, хто завітав до цього навчального закладу на виставку-ярмарок декоративно-прикладного мистецтва. Захід відбувся в рамках предметного тижня образотворчого мистецтва і музики, координатором проведення якого виступила вчитель малювання Світлана Петрівна Юшко.
Насичена, оформлена у народному стилі виставкова експозиція містила роботи, виконані у різноманітних техніках - бісероплетіння, аплікації, декоративного розпису у Петриківському стилі та ін. Увагу відвідувачів привертали вироби з бісеру – картини, прикраси, сувеніри, виготовлені ученицями Олесею Панасюк, Іванною Сушко, Іванною Тимощук, Дариною Мельник і вчителем української мови Наталією Миколаївною Новачук. Сподобались усім представлені учасниками шкільного гуртка “Юний художник” картини-аплікації з соломки. Яскравими барвами, ретельністю і складністю виконання вражали зразки декоративного розпису, створені Русланою Сірик (див. фото внизу).


Також під час виставки-ярмарку відбулась демонстрація українського народного одягу. З національним вбранням, характерним для кожного з регіонів України, присутні мали змогу ознайомитись біля спеціально підготовленої ілюстративної розкладки із його зображеннями.
Організація різноманітних мистецьких заходів вже традиція для Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. І добре, що до участі в них запрошують талановитих земляків, щоразу долучаються разом вчителі і учні. Цього разу найактивнішими були юні любителі мистецтва із 9-Б, 7-А і 11-Б класів.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото зі шкільного архіву.

Comments are now closed for this entry