Учасниці конкурсу після нагородження.

Напередодні свята усіх закоханих у міському клубі за титули королеви та міс Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 змагались 11 чарівних претенденток. Були це учениці 7-10 класів. Дівчата взяли участь у п’ятьох конкурсах, до яких ретельно готувались заздалегідь.
Свої артистичні здібності конкурсантки демонстрували у перших двох – “Представлення” та “Мій коник”, більшість номерів котрого присвятили “вічній” темі кохання. На розсуд журі було представлено хореографічні композиції різних стилів, художнє читання та виконання пісень.


Цікавими були й наступні конкурси. Яких і з чого тільки власноруч виготовлених суконь не демонстрували учасниці! Вбрання та аксесуари з поліетиленової плівки, пакетів, фольги з цукерок і шоколадок, комп’ютерних дисків, гральних карт і навіть зі звичайнісінької газети вражало складністю і різноманітністю моделей та дуже личило юним красуням. Творчо вони підійшли і до конкурсу зачісок, під час якого виступили в якості перукарів. Зачіски “Дівчина-весна”, “Мальдіви”, гумористичне “Сірожине пірожене” та ін. конкурсантки створили за лічені хвилини. Під час конкурсного інтерв’ю дівчатам довелось відповідати на усілякі каверзні питання, та із цим усі юнки теж достойно справились.
Журі у складі керівника МГО “Екстрім” Д. С. Галія, заступника директора школи з виховної роботи Л. Т. Ткачук і вчителя фізичної культури В. В. Шеретюка визначитись із остаточними результатами було складно, тим більше, що вболівальники, яких зібрався повний зал, підтримували оплесками всіх учасниць. Але, пісумувавши набрані ними бали, журі оголосило свій вердикт. Згідно з ним другою віце-міс школи серед конкурсанток 7-8 кл. стала Олена Клішевич, першою віце-міс у цій же категорії Юлія Хомяк, а володаркою головного титулу Катерина Бондарчук. В категорії учасниць з 9-10 кл., відповідно, Юлія Кирилюк, Руслана Бекасюк та Анастасія Сай. Королевою школи обрали Катерину Бондарчук.
На дворі того вечора танцювала завірюха, а на сцені від молодої краси і посмішок цвіла справжнісінька весна. З уст ведучих, педагога-організатора школи Світлани Сахно, колишнього випускника Олега Ягелюка та Олександра Гірака, лунала справжня ода жіночності й найпрекраснішому з людських почуттів.
Олена СНІЖНА.
Фото автора.

Ще фото

Comments are now closed for this entry