1 9

Минулого тижня у с. Мала Мощаниця відбулося урочисте відкриття першої місцевої пожежної команди. Серед запрошених були голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк, в. о. голови райдержадміністрації Леонід Власюк, начальник Здолбунівського РС ГУ ДСНС України в Рівненській області Денис Гринюк, сільський голова Малої Мощаниці Василь Никитюк, сільський голова Ступно Микола Пільганський та депутати районної ради.
Відтепер у разі виникнення надзвичайної ситуації у селах віддалених від райцентру пожежники зможуть вчасно зреагувати і загасити пожежу. Для цього два місцевих жителі пройшли спеціальну підготовку.


За словами голови районної ради, відкриття МПК це важлива подія з огляду на те, що географічно такі села, як Мала Мощаниця, Ступно, Стара Мощаниця розташовані дуже близько одне від одного, а від найближчої пожежної частини - на чималій відстані. Саме через велику відстань наслідки у разі виникнення лиха можуть бути страшними. Олег Дацюк висловив сподівання, що створення пожежного підрозділу в Малій Мощаниці - лише початок і спільними зусиллями такі необхідні й важливі для сільських мешканців речі можна буде втілювати й у інших селах Здолбунівщини.
Новостворена пожежна частина діє у приміщенні, яке відремонтували за кошти районного бюджету. На чергуванні в ній перебуватимуть два працівники особового складу, які зможуть оперативно виїхати за викликом. Також у користуванні пожежної команди перебуває пожежна машина, яку надало ГУ ДСНС України у Рівненській області.
За інформацією
Здолбунівської райради.
Фото Здолбунівської райради.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити