Літературне свято на семінарі шкільних бібліотекарів району, який нещодавно відбувся у Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, стартувало зі слів "усе в житті починається з любові". Слів справедливих, адже любов до рідної землі, до матері, до Бога, до дітей, до коханих, до вчителя, до книг спонукає людину до творчості і здатна врятувати суспільство від повної деградації.
Любов, як один з основних законів життя на землі, чинить вплив на долю кожного з нас. А скільки неповторних історій кохання знає світ! Скільки перлин літератури і поезії, присвячених цьому прекрасному, світлому почуттю, вже створили і ще напишуть автори! Деякі з таких творів звучали під час свята. Також у виконанні учнів 10 кл. М. Муравської та
Д. Афоніча учасники семінару побачили інсценізацію уривку п'єси Т. Шевченка "Назар Стодоля", а одинадцятикласників Д. Тупік, І. Приходька,
В. Савтири, П. Семеніва - І. Котляревського "Наталка-Полтавка" та Лесі Українки "Лісова пісня".
Значну допомогу в організації і проведенні семінару надали директор школи О. В. Федорук та методист райметодкабінету відділу освіти РДА Н. В. Паламар.
Розбудова незалежної України вимагає нових підходів до творення національної політики в галузі освіти, необхідними на сьогодні кроками є відродження наших традицій, звернення до загальнолюдських цінностей. Бібліотекарі ж сприяють виконанню цих завдань виховуючи любов до книги та читання, формують у молодому поколінні інтерес до історичної спадщини, повагу до справжніх почуттів.
Лариса МЕЛЬНИЧУК,
завідуюча бібліотекою
Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5.

Comments are now closed for this entry