На свято Водохреще у кожному храмі відбувається освячення води. Традиційно освячування здійснювали не тільки біля джерела Святого Миколая, що у с. Гільча, а й на озері села Святе. Цього року там чин Великого освячення води звершив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон. Його Високопреосвященству співслужив намісник Гурбинського чоловічого монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) та братія монастиря. Окрім багатьох жителів району та військовослужбовців, на освяченні води був присутній голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк. Владика Іларіон привітав присутніх зі святом Богоявлення та окропив всіх освяченою водою.


Наостанок архіпастир Іларіон нагородив Олега Дацюка орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ-го ступеня. Такий Орден голова Здолбунівської ради отримав за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви.
Загалом свято пройшло гарно, біля озера панувала святкова атмосфера, усі охочі пірнали в озеро, після чого мали можливість скуштувати куліш та зігрітися теплим чаєм. Для тих, хто змерз, працівники Здолбунівського РС ГУ ДСНС в Рівненській області розгорнули пункт обігріву. У ньому всі бажаючі могли погрітися.
Вл. інф.
На фото: архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон звершує чин освячення води.
Фото надане Олегом ДАЦЮКОМ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити