Тамара ЛУК’­ЯНЧУК

Нещодавно мізочани щиро вітали свою односельчанку Тамару Феодосіївну Лук’янчук з високою нагородою - «Орденом матері бійця АТО» від Всеукраїнського об’єднання громадян «Країна» та отриманням Подяки з військової частини, де служить її син Сергій. У цій Подяці зокрема йдеться: «Командування та особовий склад військової частини [][][] висловлюють Вам щиру вдячність за виховання сина, який чесно і сумлінно виконує свій військовий обов’язок із захисту суверенітету і територіальної цілісності України.

Сергій – гордість мами і земляків


Своєю нелегкою службою він гідно примножує ратну славу поколінь захисників рідної землі, підтримує високий авторитет Збройних Сил України.
За час служби Ваш син зарекомендував себе як дисциплінований і працьовитий військовослужбовець, свято і непорушно дотримується Конституції України, віддано служить українському народові.
Командуванням частини та підрозділу Ваш син неодноразово був заохочений за самовіддану працю, вміле виконання завдань, зразкову військову дисципліну.
Вірю, що Ваш син і надалі зберігатиме вірність Військовій присязі, докладатиме всіх зусиль для надійного захисту нашої держави.
Велике Вам спасибі за вміле виховання сина!
Бажаємо Вам доброго здоров’я, родинного затишку та злагоди!
Командир військової частини [][][] підполковник В. І. Волощук».
Сергій народився 27 травня 1981 р. у селищі Мізоч. По тому у 1998 році закінчив Мізоцьку середню школу та вступив до залізничного професійно-технічного училища, щоб здобути професію помічника машиніста.


У 1999 році Сергія призвали на службу в армії. Спочатку він потрапив у Хмельницький учбовий корпус І ракетної дивізії, а після отримання звання сержанта був скерований у бойову частину в Білій Криниці на посаду оператора ракетного комплексу «Точка «У».
Після служби в армії працював на бурових установках.
У 2014 році, коли ворог ступив на рідну землю, Сергія призвали на службу в зоні АТО, а коли закінчився термін служби, він підписав контракт на службу в Збройних Силах України до кінця особливого періоду…
Молодший син нашої землячки, Юрій, також уже рік служить в Збройних Силах України.
Односельчани цінують Тамару Феодосіївну за доб­ру вдачу, працьовиті руки та хороших синів, яких вона виховала разом з чоловіком - Василем Івановичем.
Віриться, що Україна скоро настане мир, бо боронять її справжні патріоти.
Оксана ПАЛЬЧЕВСЬКА,
завідуюча Мізоцькою міською бібліотекою

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити