Волонтери ГО Батьків дітей з інвалідністю «Джерело життя» та батьки з дітками.

«Смачний» благодійний ярмарок на потреби дітей з інвалідністю влаштували минулої п’ятниці, 12 жовтня, у вестибюлі Здолбунівського РБК. Тоді, під час святкового концерту до Дня захисника України «Мужні та незламні», вдалося зібрати 4227 грн. 30 коп. Це був перший публічний благодійний захід новоствореної ГО Батьків дітей з інвалідністю «Джерело життя».

Під час благодійного ярмарку продавали різноманітні смаколики.

Діє організація з серпня цього року. Мета її заснування – згуртувати батьків діток з інвалідністю. І це – перша в нашому районі така ГО. Потреба створити організацію, яка б допомагала вирішувати проблеми особливих діток, назрівала давно, розповідає голова ГО Батьків дітей з інвалідністю «Джерело життя» Тетяна Ярмолюк. У Здолбунові, в мікрорайоні цементників, жінка ще чотири роки тому почала займатися питаннями допомоги діткам з інвалідністю. Це й стало поштовхом, аби вийти на новий рівень – об’єднати батьків усіх таких діток на Здолбунівщині.
– Проблем і турбот у дітей з інвалідністю багато. Хочеться, щоб вони отримували більше підтримки. Адже так само, як і сироти чи діти з неблагополучних сімей, потребують допомоги, порад та й просто уваги. Приємно, що багато людей відгукнулося, маємо зараз чимало волонтерів, мами діток теж беруть активну участь у роботі організації. От і смаколики на ярмарок випікали мами, - розповіла голова ГО Батьків дітей з інвалідністю «Джерело життя» Тетяна Ярмолюк.


Також в організації вітають діток з днями народження, надають допомогу підгузками та іншими необхідними речами. А ще консультують батьків щодо різних питань. У планах - організація свят і розваг для діток.
– Мета – допомога і підтримка батьків. Щоб вони не залишалися сам-на-сам зі своїми проблемами. Хочемо зробити життя батьків та їхніх діток яскравішим. Додати їм впевненості та довести, що вони не самі, – запевняє Тетяна.
Нині ж в організації ГО Батьків дітей з інвалідністю «Джерело життя» шукають меценатів, які зголосилися б допомагати діткам з інвалідністю. А ще закликають батьків таких діток приєднуватися до організації. Отож, усі охочі надати сприяння, а також батьки дітей з інвалідністю можуть звертатися до голови організації Тетяни Ярмолюк та її помічників.
Можна телефонувати: 068-006-24-05 – Тетяна Ярмолюк, 098-640-31-13 – заступник голови організації ГО Батьків дітей з інвалідністю «Джерело життя» Тетяна Вєтрова, 097-839-45-64 – Яна Униченко.
Дізнатися найсвіжіші новини про діяльність ГО «Джерело життя» можна на її сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».
Ірина САМЧУК
Фото автора

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити