Бюлетень “Інва.net” видається Рівненською державною обласною науковою бібліотекою насамперед для людей з особливими потребами, але матеріали, що публікуються в його випусках, будуть корисні не тільки цій категорії читачів, адже висвітлюють широке коло тем.
Наприклад, у випусках бюлетеня за № 20 та 21, які Здолбунівська центральна районна бібліотека отримала цього року, - поради психологів, лікарів щодо профілактики та лікування туберкульозу (і зокрема засобами народної медицини), фітолікування алкоголізму, захворювань шлунка та раку молочної залози. В рубриці “Право. Нове в законодавстві” можна прочитати про порядок призначення дострокових пенсій та страхові внески на заробітну плату інвалідів. А тим, кого турбує питання, чим займатись у житті і яку професію обрати, стане в нагоді стаття “До уваги молоді з обмеженими можливостями”. Духовному зростанню сприятимуть поради настоятеля храму преподобного Агапіта Печерського, що у військовому госпіталі Рівного, а психолог Олександр Поліщук навчить, як подолати депресію і не впадати у відчай.
Зазирнувши на “Дитячу сторінку” порадіють малюки, адже там вміщено розповіді про сім Чудес Світу, багатство флори і фауни. Нікого не залишать байдужими прозові та поетичні твори працівника центру “Особлива дитина” Софії Прокопчук.
Завітайте до бібліотеки, там ви матимете змогу детальніше ознайомитись з випусками “Інва.net”.
Ольга КОЛОМИС,
завідуюча відділом обслуговування Здолбунівської ЦРБ.


Comments are now closed for this entry