На Здолбунівщині завершився конкурс підтримки та розвитку місцевих ініціатив територіальних громад району. Кращими конкурсна комісія визначила шість проектів Спасівської, Богдашівської, Новомощаницької та Урвенської сільських, Мізоцької селищної, а також Здолбунівської міської рад. Всі проекти спрямовані на благоустрій будівель та територій навколо них. Загальний фонд конкурсу – 205672 грн.


Проектом Спасівської сільської ради передбачена заміна аварійних дерев’яних вікон на металопластикові у тамтешній бібліотеці. Демонтуватимуть дерев’яні віконні рами, віконні коробки та двері й у бібліотеці Богдашева. Проектом передбачено придбання та встановлення металопластикових вікон та нових дверей. У Новій Мощаниці реалізуватимуть проект «Веселі гірки». Поблизу шкільної бібліотеки споруджуватимуть ігровий майданчик.
У Мізочі ремонтні роботи проведуть всередині будівлі дитсадка.
Урвенська сільська рада запланувала встановити твердопаливний теплогенератор, димохід, енергоощадні панелі в в будинку культури та публічно-шкільній бібліотеці с. Гільча Друга.
Ще один проект-переможець, який подала на конкурс Здолбунівська міська рада, має назву «Влаштування дитячого ігрового майданчика «Юний пожежник». Він передбачає облаштування такого майданчика на території міського гідропарку та облаштування фотозони навколо нього.
Марина ЄВТУШОК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити