Минулої неділі у Здолбунові на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 відбувся V районний конкурс “Найрозумніший”

Ще задовго до початку інтелектуальних змагань у шкільній актовій залі стало гамірно, наче у вулику. Адже там зібралися не тільки конкурсанти, а й їх палкі вболівальники - вчителі, батьки, братики й сестрички, дідусі й бабусі і навіть хресні. Сюди ж прибуло журі у складі методиста райметодкабінету, зачинателя і незмінного натхненника районного конкурсу “Найрозумніший” С. І. Батьковець та педагогів З. А. Склянчук (ЗОШ І-ІІІ ст. № 1), Н. О. Киричук (ЗОШ І ст. № 7), Л. О. Вариводи (ЗОШ І-ІІІ ст № 4).


І ось на годиннику 10.05. Вчитель молодших класів ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Ю. В. Мельник, чарівна ведуча програми, привітавши присутніх, запрошує учасників І туру піднятися на сцену. Цього разу це 30 учнів четвертих класів із міських та сільських шкіл району, розумників і розумниць, переможців шкільних змагань. Долаючи хвилювання та на ходу вислуховуючи останні настанови, діти займають свої місця й отримують завдання, на виконання яких у них 6 хвилин.
Час цей швидко минає, і вже є перші лідери, 5 гарантованих учасників ІІ туру. Але троє учнів набрали однакову кількість балів. Тож, аби визначити шостого учасника півфіналу, їм доводиться зіграти у “Дешифрувальник”.
У ІІ турі учасники самі обирали одну із семи категорій знань, на 20 питань з якої мали дати правильні відповіді. В ньому змагались Віталій Українець із Глинської ЗОШ І-ІІІ ст., Марта Стецюк із П‘ятигірської ЗОШ І ст., Ярослав Рудюк із ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, Олександр Свіріпа з Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., Богдан Кушнір з Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст. та Михайло Бухало з Мізоцького НВК. Але найкращі знання продемонстрували О. Свіріпа (17 балів у категорії “Природознавство”), Б. Кушнір (13 балів у категорії “Спорт”) та М. Бухало (12 балів у категорії “Мистецтво”). Хлопчики і стали головними претендентами на звання “Найрозумніший”.
Все вирішилось у фінальному ІІІ турі. І тут, давши максимальну кількість правильних відповідей, володарем першого місця та звання “Найрозумніший” став Олександр Свіріпа (вчитель М. Д. Дячук). ІІ місце виборов Михайло Бухало (вчитель Л. В. Устянчук), третє - Богдан Кушнір (вчитель Л. П. Якобчук).
Всіх учасників районного конкурсу було нагороджено призами і солодощами. Переможців відзначено грамотами відділу освіти Здолбунівської РДА та вручено їм пам‘ятні сувеніри й книги, а “Найрозумнішому” - ще і смачний торт. Призи люб‘язно надали спонсори - приватні підприємці Здолбунівщини.
Нудьгувати під час програми не довелось нікому. Адже ведуча для вболівальників також підготувала цікаві конкурси. Присутніх розважили, читаючи гумореску, Дарія Попко та співом тріо юних вокалісток із ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. І хоча не всім конкурсантам того дня фортуна посміхалась однаково, суперництво їх було доброзичливим. Діти щиро вболівали за своїх товаришів.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry