Знову по нашому місту забігали зграї бродячих собак. Вони часто нападають на прохожих, кусаються. Найбільше скупчення голодних і злих псів спостерігається на міських ринках, біля сміттєзвалищ.
Нещодавно до редакції “Нового життя” зателефонував житель м. Здолбунова Микола Єдинчук. Він скаржився на те, що наприкінці листопада поблизу фірми “Інсеко” на нього напала зграя собак, один з яких і вкусив за ногу. Другого дня потерпілий забив на сполох. Спочатку звернувся у міську раду, де розвели руками. Потім пішов у райсанепідемстанцію, сподіваючись, що там йому чимось зарадять. Але і тут зіткнувся з безвихіддю. Собача проблема давно “обросла” бородою і вона вельми “кусається”.
- Щороку до лікарні звертається чимало людей з покусами бродячих собак, - розповідає завідуючий травматологічним відділенням ЦРЛ Олексій Ясен. – Лише за одинадцять місяців нинішнього року таких до нас звернулося понад півтори сотні осіб. До речі, лікування однієї людини, яка постраждала від укусів і звернулася за медичною допомогою, обходиться бюджету району в 500 гривень.
Євген Шилан.

Comments are now closed for this entry