Конкурсантки та члени журі.

Минулої п’ятниці, 27 жовтня, у приміщенні Здолбунівського БКЦ відбувся один з наймасштабніших у нашому місті заходів - конкурс краси та грації «Міс Здолбунів». Як і торік, організатором дійства виступила ГО «ЗЕОН».

За корону головної красуні Здолбунова цього разу боролися 10 дівчат віком 15-18 років. Перед змаганням на сцені головного шоу конкурсантки пройшли попередній відбір, адже спочатку взяти учать у конкурсі виявили бажання 20 претенденток.

«Міс Здолбунів-2017» Діана КРАСОВСЬКА.

 


Протягом двох місяців юнки старанно готувалися до вечора краси - вчилися дефіле, хореографії, ораторського мистецтва й ін. Також для дівчат влаштували чотири фотосесії різної тематики й записали відеопредставлення кожної з них. Останні й демонстрували з екрана вже під час самого дійства в БКЦ, яке відбулося з аншлагом. Адже запрошення на фінал конкурсу розкупили ще за тиждень до нього, й усі, хто поперед­ньо не забронював місця, до зали не потрапили.

Концертний номер.


Понад двогодинне шоу було насиченим і цікавим. Учасниці мали три виходи у різних амплуа: у фірмових футболках з логотипом конкурсу, у вишитих сукнях та у вечірньому вбранні. Новинкою став інтелектуальний конкурс, завдяки якому журі та глядачі мали змогу оцінити не тільки вроду та пластичність конкурсанток, а й їхню ерудованість.


Незабутнім був танцювальний номер у виконанні дівчат. Тож, надихнувшись запальними рухами конкурсанток, глядачі під час невеличкої перерви рушили віддавати свої голоси за «Міс глядацьких симпатій», голосування за яку розпочалося ще за тиждень до конкурсу у мережі Інтернет. Гості робили світлини у фотозоні, смакували різноманітними солодощами й напоями, купували вироби хенд-мейд на організованому волонтерами БФ «Подаруй мені життя» невеличкому ярмарку. До речі, усі лоти для нього надали небайдужі жителі району та самі конкурсантки. Як зазначили благодійники, за вечір вдалося зібрати 2202 грн. на лікування Сашка Гусара та Арсена Цицика.
Також того вечора розігрували призи серед глядачів, а місцеві артисти зачаровували усіх співом і розважали граційними па. Тож доки у журі вирішували, який з титулів котрій з конкурсанток підходить, присутнім у залі нудьгувати не довелося.
У підсумку особливі титули отримали всі дівчата, дехто - навіть одразу два. У нелегкій боротьбі «Віце-міс» стала Дарина Іванова, «Першою віце-міс» - Марія Федорук. А корону «Міс Здолбунів-2017» здобула Діана Красовська. «Міс глядацьких симпатій», з величезним відривом від інших конкурсанток, стала Олександра Галій.
Переможниці конкур­су Діані Красовській п'ятнад­цять. Навчається вона у Здолбунівській гімназії. У такому конкурсі змагалася вперше, проте має дос­від участі у модних показах і професійних фотосесіях, адже займалася в рівненському модельному агентстві «Панна». Також школярка бере активну участь у громадському житті Здолбунова, є учасницею місцевого осередку Юнацького Корпусу. Перемога подарувала дівчині цілу зливу емоцій.
- За час підготовки до конкурсу я познайомилася з дуже позитивними людьми, отримала безцінний досвід та нові навички. З дівчатами здружилися, сподіваюся, що спілкуватимемося і згодом. Я переконана, що ми всі – переможниці! - зазначила головна красуня міста.
Організатори запевняють, що й наступного року найвродливішу дівчину у Здолбунові обиратимуть. Уже навіть придбали чудову корону, яка стане перехідною.
Ірина САМЧУК.

Comments are now closed for this entry