Фото Ольги КЛИМКОВИЧ.

На фасаді будинку, де жив боєць АТО Андрій Ярошенко, відтепер є меморіальна дошка, на ній викарбувані ім’я та портрет нашого героя-земляка, інформують на сайті Здолбунівської РДА.
Цей меморіальний знак на будинку по вул. 2 Лютого у Здолбунові відкрили та освятили напередодні Дня захисника України. Згадати Андрія та віддати шану його пам’яті зібралися ті, хто довіку буде вдячний воїнові за його мужність.


Андрій Ярошенко помер у зоні бойових дій 11 червня 2015 року, йому було тридцять два. На війну пішов добровольцем, служив у 55-й артилерійській бригаді Збройних сил України.
Дошку відкрили мама та син Андрія, освятив її настоятель Свято-Успенського собору отець Дмитро. Потому про Андрія Ярошенка згадували ті, хто знав воїна. А його мама щиро дякувала усім, хто береже світлу пам'ять про її сина.
Ще одну меморіальну дош­ку бійцеві раніше встановлено на фасаді Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, де він навчався.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити