У понеділок, 15 травня, близько 15.00 інспектори з дорожнього нагляду Здолбунівського відділення поліції на вулиці 8 Березня нашого районного центру зупинили автобус «БАЗ», який здійснював регулярні спеціальні перевезення до одного з сіл району.
Спілкуючись з водієм, поліцейські одразу помітили наявні в того чіткі ознаки наркотичного сп’яніння. Чоловік нервував, повторював одні й ті ж самі фрази по кілька разів поспіль, його обличчя було неприродно блідим, а зіниці - звуженими.
Правоохоронці у присутності двох свідків запропонували водієві пройти медичний огляд на визначення наявності впливу наркотичних речовин, однак той категорично від цього відмовився. Коли ж поліцейські перевірили документи 30-річного здолбунівчанина, який був за кермом, з’ясувалося, що у його посвідченні водія не вказано відповідної категорії для керування автобусом. Тобто перевозити пасажирів він не мав права.


Прикметно, що у салоні автобуса на час його зупинки перебувало близько 30 пасажирів, які, звісно, неабияк ризикували здоров’ям та життям.
Інспектори склали на порушника адміністративний протокол за статтею 130 КУпАП (відмова від проходження огляду на визначення стану сп’яніння), а також постанову про накладення адміністративного стягнення за частиною 2 статті 126 КУпАП. Водія було відсторонено від керування автобусом. Щоб не створювати незручностей пасажирам, старший лейтенант поліції Олександр Ящук відвіз їх до пункту призначення.
До речі, це вже другий факт керування цим автобусом водіями, що перебували у стані наркотичного сп’яніння. Поліцейські 14 квітня склали адміністративний протокол на іншого водія, який у стані наркотичного сп’яніння вів цей же транспортний засіб за аналогічним маршрутом.
За інформацією
відділу забезпечення безпеки дорожнього руху
УПД ГУНП в Рівненській області.

Comments are now closed for this entry