Упродовж весняних вакацій школярі району із задоволенням відвідували цікаві заходи в рамках «Творчих канікул», які відбувалися у Здолбунівському районному будинку культури. Організували їх активісти Національного корпусу Здолбунів, волонтери та працівники відділів культури і туризму та освіти Здолбунівської РДА. Метою організаторів було допомогти школярам провести канікули не лише весело, а й корисно.


Отож, двадцять сьомого березня відбувся майстер-клас з малювання і графіки. Під керівництвом працівників Здолбунівського РБК діти малювали історичні пам’ятки нашого краю, щоб взяти участь у конкурсі «Моя мальовнича Здолбунівщина». Наступного дня відбувся майстер-клас з писанкарства, учасники якого вчилися працювати у техніці «декупаж». А двадцять дев’ятого березня головний спеціаліст відділу культури і туризму РДА Олексій Козачок розповідав школярам про особливості фототехніки та навчав їх азів фотографування.
- Ідея «Творчих канікул» цікава тим, що це – активна та корисна альтернатива пасивному дозвіллю. Потішило, що майстер-класи мистецького спрямування відвідало дуже багато школярів. Тому цей проект варто продовжувати і надалі, - переконана Антоніна Колодюк, яка проводила мистецький майстер-клас для школярів.
До навчання учасники «Творчих канікул» повернулися не лише з яскравими враженнями, а й з новими вміннями.
Ірина САМЧУК.

На фото: триває майстер-клас.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити