У Мізоцькому селищному парку дванадцятого липня відбулося святкове дійство «Літо красне, пора прекрасна» з традиційними силовими конкурсами та розвагами. Ведучі заходу Лариса Бондарчук та Руслана Конд­рачук привітали присутніх зі святом Петра і Павла, побажали міцного здоров’я й успіхів та запросили до частування запашним короваєм, міцною кавою, чаєм, а також посмакувати ухою. Усі ці почастунки були подарунками від спонсорів Ірини Воловник (ТОВ «Агро-консалт АВ»), Володимира Радимовича та шеф-кухаря кафе «Господа» Дмитра Коломиса.
Упродовж свята глядачам дарували гарний настрій учасники художньої самодіяльності: танцювальний колектив «Надія», Світлана Денищук, Ольга Максимюк, Катерина Осік, Ірина Голуб, Ірина Панащук та Альона Анучкіна. З піснями й танцями з репертуару «Лісапетного батальйону» дебютував на святкуванні вокальний жіночий колектив.


На захід завітала Любов Рибак, солістка Дніпровського оперного театру, уродженка Мізоча. Вона привітала усіх зі святом, побажала мирного неба над головою та виконала акапельно пісню про вишиванку.
Присутні на святковому дійстві начальник відділу культури і туризму Елеонора Стеценко та директор Здолбунівського РБК Валентина Теребійчук щиро зичили його учасникам удачі й чудового настрою. А Наталія Алексійчук - представник ТОВ «Агро-консалт АВ» вийшла до глядачів з величезним дідухом та привітала присутніх зі святом.


Тому, щоб різноманітні дитячі й для дорослих конкурси, розваги та змагання стали настільки яскравими, дуже посприяла спонсорська допомога підприємців селища. Певно, ще жодного разу учасники конкурсів не отримували стільки призів! Найбільше ж овацій лунало для головного спонсора заходу Олександра Андріюка, який подбав про безкоштовні батут, солодку вату і найголовніше безкоштовне чудо - атракціон «Родео», з якого діти не злазили годинами. Пізніше на цьому ж атракціоні випробовували свої сили й спритність дорослі учасники. І подарунками від Олександра Андріюка їм стали: за ІІ і ІІІ місця - квитки на фестиваль «Зелений Дуб», а за І - корзина від ТМ «Мізопродукт», яку бажав отримати чи не кожен учасник! Спонсорував пан Олександр і силові конкурси «Армреслінг» та «Гиря».
На змагання з перетягування линви записалося аж 7 команд. І це була справді нелегка битва. Переможці - команда «Стеблівка» - отримала голов­ний приз, яким було запечене порося (спонсорська допомога підприємців Юрія Лиморенка та Галини Шебуні).
Найголовнішою новацією на нашому святі були лавки та столики, які встановив трудовий колектив ТзОВ «Мізоцький лісовик» на чолі з Павлом Дроздом.
А в Мізоцькій міській біб­ліотеці відкрили персональну виставку виробів місцевої майстрині-вишивальниці Лідії Головницької, яка 12 липня святкувала свій день народження.
Завдяки злагодженій роботі працівників культури, підприємців селища та виконавчого комітету Мізоцької селищної ради свято пройшло, як кажуть, на ура.
Звершились святкові заходи дискотекою для молоді.
Надія ОВДІЮК,
директор Мізоцького
будинку культури.

На фото: під час свята.

Comments are now closed for this entry