Під час відвідин Мізоцької пожежно-рятувальної частини.

Для школярів літо - чудова пора найдовших канікул. І дуже хочеться, щоб діти відпочивали з користю, цікаво. Аби зробити це реальністю, вчителі Новомощаницької ЗОШ І-ІІ ст. Н. А. Ліщук, С. М. Корнійчук, Н. Ф. Дорощук, К. А. Головай організували для своїх учнів пізнавальну екскурсію до Мізоцької пожежно-рятувальної частини.
Начальник цього підрозділу Іван Ластівка дуже цікаво і в доступній формі розповів учасникам мандрівки про професію й нелегку службу пожежника. Керівникові допомагали усі працівники частини, демонструючи все на практиці.
Вони, зокрема, організували показ різних видів бойового одягу і спорядження пожежників. Також наші екскурсанти мали змогу поспостерігати, як працює спеціальна машина під час пожежі. А діти ще й самі побували в ролі юних пожежників, коли гасили уявну пожежу.


На знак вдячності школярі продекламували працівникам підрозділу вірші про дуже важливу й відповідальну працю пожежників і рятувальників.
Після відвідин пожежно-рятувальної частини мандрівники завітали до кафетерію «Гурман». Там школярів пригощали смаколиками на будь-який смак, дуже люб’язно обслуговували.
Усього один день канікул. А скільки вражень і корисних нових знань! З впевненістю можна стверджувати, що поїздка допоможе старшокласникам у виборі професії, а молодші школярі завдяки їй відкрили для себе чимало цікавого.
Клавдія ГОЛОВАЙ,
вчитель Новомощаницької
ЗОШ І-ІІ ст.

Comments are now closed for this entry