у Будеражі відзначили День села

Дванадцятого липня в залі Будеразького будинку культури ніде було й яблуку впасти - мешканці й гості населеного пункту зібралися там на святкування Дня села. Урочисту частину заходу розпочали з Державного Гімну України та вшанування Хвилиною мовчання пам’яті героїв, загиблих за волю і незалежність нашої країни.
З вітальним словом до своїх односельців звернувся сільський голова Володимир Баранов. Він висловив щиру вдячність людям, які не байдужі до проблем очолюваної ним громади та беруть активну участь у житті села, зокрема, й тим, хто допоміг підготуватись до святкування. Крім того, цікаво розповів про героїчну історію Будеража.
Також вітала будеразьців зі святом начальник відділу культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації Елеонора Стеценко, бажаючи їхньому селу розквіту, а представникам громади - міцного здоров’я та добробуту. «Такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості», - наголосила пані Елеонора.
Теплі слова привітань адресували односельцям ведучі концерту. Згадали зі сцени і тих, хто народився в селі цьогоріч, і тих, хто прожив у злагоді та мирі не один десяток років. Не залишили поза увагою й багатодітні сім’ї.


З повагою і особливою шаною звертались ведучі до односельців-учасників АТО. Наталія Алексійчук - представник ТОВ «АГРО-консалт» (кер. - Александер Волтерс) подарувала АТОвцям іменні ікони.
У будинку культури того дня було розгорнуто книжкову виставку, яку підготували завідуюча Будеразькою публічно-шкільною бібліотекою Тамара Ліщинська і біб­ліотекар пункту видачі села Мости Ганна Мельник.
Та особливою окрасою свята стала виставка декоративно-ужиткового мистецтва, організована директором будинку культури с. Будераж Наталією Козік та завідуючою клубом с. Мости Ніною Мельник.
За інформацією
Здолбунівського РБК.
На фото: під час свята.

Comments are now closed for this entry