Мами та дружини мужніх чоловіків, які загинули, захищаючи Україну, місяць тому зустрічалися з представниками влади у Здолбунівській РДА. Тоді розмова була щирою та невимушеною – жінки розповідали про свій біль, про те, як вони переживають його, підтримуючи одна одну.
А минулого тижня матері та дружини воїнів взяли участь у поїздці до Гурбів, розповіла начальник відділу культури і туризму Здолбунівської РДА Елеонора Стеценко. Жінки подорожували туристичним маршрутом «Здолбунівщина Мальовнича», стартувавши з Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею. По тому відвідали місцеву Свято-Георгіївську церкву в с. Кунин та музей церковної громади. Помолилися на Гурбах у новозбудованому храмі, запалили там свічки у пам’ять про всіх загиблих героїв.


А згодом побували і в криївці та біля джерела Святої Варвари. Повертаючись додому, зупинилися у мальовничому селі Мости біля старого млина.
Потому жінки побували на могилах наших земляків-героїв у Мізочі та Здолбунові. І як би важко не було мамам та дружинам бійців переживати свої втрати, таке спілкування єднає їх та дарує хвилини позитиву.
Вл. інф.
На фото: учасниці подорожі в Гурбах.
Фото Елеонори СТЕЦЕНКО.

Comments are now closed for this entry