Переможці і призери спартакіади Рівненської дирекції
залізничних перевезень - команди ТЧ-14, ВЧДЕ-8 та РПЧ-3.

з нагоди 70-річчя з дня народження Героя України Г. М. Кірпи

Третього липня у Здолбунівському ФСК «Локомотив» відбувся перший етап ХХI спартакіади Львівської залізниці серед підрозділів Рівненської дирекції залізничних перевезень. Участь у цій першості взяли команди з Рівного, Ковеля, Сарн, Бродів та Здолбунова.
Учасники спартакіади змагалися у семи видах спорту, зокрема таких, як: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи, шашки, армреслінг та гирьовий спорт.
На урочистому відкритті спартакіади були присутні голова Територіальної профспілкової організації Рівненської дирекції залізничних перевезень А. В. Протащук, начальник станції Здолбунів О. О. Кос, начальник ремонтного вагонного депо Здолбунів Й. В. Гаврищак, начальник Здолбунівського ФСК «Локомотив» М. О. Шевченко.
У своєму вітальному слові А. В. Протащук згадав про трудові досягнення колишнього міністра транспорту та зв’язку, Героя України Г. М. Кірпи, а учасникам змагань побажав приємного спілкування, нових знайомств та доброзичливого суперництва.
Побажання спортивної удачі, здоров’я та чесної боротьби адресував учасникам змагань Й. В. Гаврищак, який відзначив, що наші залізничники демонструють високі здобутки не лише у праці, а й у спорті.
Радує, що масовість стала основ­ною рисою спортивних заходів, які проводяться серед залізничників, а відповідальне ставлення до тренувань - необхідна умова для досягнення високих спортивних вершин.
Після представлення суддівської колегії розпочалися спортивні змагання.
Напружена боротьба точилась на майданчику з міні-футболу. Не залишивши нікому шансів на перемогу, команда експлуатаційного вагонного депо Ковель виборола перше місце у цьому виді змагань. І варто особливо відзначити вмілу гру капітана команди В. Мельниченка.
Упевнені перемоги і, відповідно, перші місця у різних вагових категоріях вибороли: у змаганнях з армреслінгу - С. Охман (ТЧ-14), І. Парфенюк (ТЧ-14) та М. Василюк (ВЧДЕ-8); з гирьового спорту - С. Охман (ТЧ-14), Т. Ковальчук (БУ-3) й М. Василюк (ВЧДЕ-8). А загальнокомандне перше місце у цих видах змагань зайняла команда локомотивного депо Здолбунів.
У змаганнях з настільного тенісу перемогу здобула команда моторвагонного депо Здолбунів, а в особистому заліку серед чоловіків - Я. Должанський (ВЧДЕ-8), серед жінок - І. Сахнюк (ТЧ-14).
Не менш напруженою була й боротьба за шаховими та шашковими дош­ками, але майстерність гравців команди ШЧ-3 та РПЧ-3 привела їх до перемоги.
В особистій першості з шахів перемогу здобули: серед чоловіків - В. Бейда (ВЧДЕ-8), серед жінок - Л. Голік (ДН-3).
Переможцем змагань з шашок серед чоловіків став М. Єзгор (ТЧ-14), серед жінок - Н. Гамера (РПЧ-3).
Прогнозованою була перемога команди дистанції колії Сарни в змаганнях з волейболу, адже ці спортсмени протягом останніх років щораз демонстрували високі результати саме у цьому виді.
У загальному підсумку проведених змагань спартакіади перше місце зайняла команда локомотивного депо Здолбунів (ТЧ-14), друге - команда експлуатаційного вагонного депо Ковель (ВЧДЕ-8), а третє - команда моторвагонного депо Здолбунів (РПЧ-3).
Після підбиття підсумків змагань спартакіа­ди начальник станції Здолбунів О. О. Кос вручив переможцям та призерам кубки та грамоти.
Микола ШЕВЧЕНКО,
начальник ФСК «Локомотив».

Comments are now closed for this entry