Першого липня відбулися змагання з військово-спортивного багатоборства обласної спартакіади державних службовців.
Наш район на цій першості представляли працівники Здолбунівської районної державної адміністрації, зокрема перший заступник голови РДА Леонід Власюк, завідувач юридичного сектора апарату РДА Світлана Герасимюк, в. о. начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА Наталія Юркова та головний спеціаліст сектора з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення РДА Олександр Басай.


Здолбунівська команда в загальному заліку посіла п’яте місце. А от в особистих заліках наші держслужбовці завоювали низку призових місць. Так, володаркою І місця зі стрільби з гвинтівки серед усіх учасників змагань стала Світлана Герасимюк. Леонід Власюк виборов друге місце в категорії «біг на 100 метрів» і третє зі стрільби з гвинтівки серед учасників віком до 35 років. Олександр Басай посів третє місце на змаганнях з метання гранати. Також третє місце, але зі стрільби з гвинтівки, завоювала Наталія Юркова (вікова категорія - до 35 років).
За інформацією на Інтернет-сайті
Здолбунівської РДА.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити