На свято, організоване Здолбунівським РЦ СССДМ з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, до зали, що у приміщенні райдержадміністрації, хлопчики та дівчатка з особливими потребами, з опікунських, багатодітних та учасників АТО родин 1 червня сходились з особливим піднесенням.
Керівник студії «Зоре­цвіт» районного центру творчості дітей та юнацтва Юрій Бржечко разом зі своїми обдарованими вихованками Вікою Кальчук і Вітою Якубчик представили діткам, їхнім батькам і опікунам, гостям заходу літературно-музичну композицію «Спалах споріднених сердець». Присутні не лише слухали літстудійців, а й підспівували їм.


Заступник голови РДА Микола Орлов привітав усіх присутніх зі святом і побажав здоров’я, творчої реалізації. Він також розповів про обдарованих дітей з нашого району, з яких варто брати приклад. А організатори заходу, у свою чергу, познайомили гостя з талановитими дітками, присутніми у залі: відмінниками у навчанні, кандидатами в майстри спорту, учасниками творчих конкурсів, кулінарного шоу тощо.
Далі діти зі старшими друзями побували на екскурсії в районному центрі зайнятості, де фахівець цієї установи Надія Білоус ознайомила їх зі світом професій.
Тетяна Павлова, директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, передала усім присутнім привітання від нашого героя-земляка Петра Єрошевича, який після звільнення з полону перебуває у львівському госпіталі. Вона побажала дітям жити у мирі й надалі залишались такими ж чесними один до одного та до себе.
Усі учасники свята отримали подарунки, про які подбали Здолбунівська райспоживспілка (керівник - Оксана Солтис-Шолудько), мінімаркет «Центр» (ПП Єгорова), районний центр зайнятості (директор - Сергій Бабич). А провідні спеціалісти Здолбунівського РЦ СССДМ Тетяна Стерник, Ольга Кухарчук, волонтери Аліна та Андрій Орещенки, Михайло Семенюк дуже постарались, аби свято пройшло гарно.
За інформацією Здолбунівського
РЦ СССДМ.

Comments are now closed for this entry