представивши глядачам феєричну програму під назвою “Золото пустелі”

Східний танець... Це гра полум’я на вітру. Це квітка, що ось-ось вибухне фонтаном пелюсток. Це палюче пустельне сонце і прохолода оази. Любов і суперництво. Солоднеча шербету і гіркота сльози. Це неповторні музичні ритми в гармонії з чарівливими пластичними рухами. Це краса, не захопитися якою просто неможливо.
Не було байдужих й серед тих, хто минулої суботи завітав до міського клубу на святкове дійство з нагоди п’ятої річниці від заснування дитячого колективу східного танцю “Зірочки Сходу” під керівництвом Катерини Володимирівни Верещук. Зал був заповнений людьми, бо танцівниць і їхнього тренера прийшли привітати та підтримати їхні друзі, рідні, запрошені гості й просто мешканці міста.


Дружні бурхливі оплески, щирі посмішки, квіти - такою була реакція на кожен з виступів. Адже учасниці і тренер “Зірочок Сходу” насправді дарували глядачам золото своїх талантів, вражаючи сценічною майстерністю. Тож майже двогодинна програма минула на одному диханні, і ніхто з глядачів і не помітив, і не здогадався, що східний танець - це ще й колосальна праця, постійні репетиції, вимогливість до себе, наполегливість. А є ж іще й правила щодо костюмів і виконання певних елементів...


Понад двадцять яскравих номерів - колективних і сольних - включала концертна програма, побудована так, що проявити себе мали змогу учасниці різного віку. Запам’ятались глядачам “Казковий потяг” від найменшеньких танцівниць, “Магічна історія” від од­нієї з перших солісток колективу, призера різноманітних конкурсів та змагань зі східних танців Ольги Кіпоренко та композиція “Феєричні метелики”, яку вона виконала в дуеті з Оленою Печончик, котра теж неодноразова переможниця конкурсів і фестивалів. Порадували й чудовий танок “У ритмі дзвінких сагатів” від Валерії Горохової, “Східна фантазія” від солістки Катерини Довбенко. Захоплюючими були композиції “Конкурентки”, “Вогники щастя”, “Золото пустелі” і танець з тростиною “Саїді асайя”, зворушливими - виступи дуету Катерини Верещук і Софійки Андрійчук, найменшої учасниці колективу Ілонки Корнійчук.


Яскраві номери у виконанні керівника “Зірочок Сходу” теж лишили у глядачів захоплюючі враження. Танець з поями, запальне арабське фламенко, а чи аргентинське танго зі східними мотивами...
Катерина Володимирівна народилась і виросла у нашому місті. Змалку захоп­лювалась мистецтвом, зокрема українським фольк­лором, гарно співала, брала участь у самодіяльних колективах. Фах відповідний після закінчення ЗОШ № 3 обрала - вступила до РДГУ, де отримала диплом магістра естрадного співу. А от любов до східного танцю запалила у її серці чудова наставниця - Оксана Вікторівна Пінська. Вона, до речі, теж була присутня у залі, радіючи за ученицю і її вихованок.
Нині Катерина Володимирівна - мама двох маленьких діток і дбайлива дружина. Але й учасниці “Зірочок Сходу” - невід’ємна частинка її серця. З ними багато працює, навчаючи різним технікам східного танцю, відточуючи майстерність. За них завжди вболіває і підтримує.
Катерина Володимирівна - хороший педагог, зуміла згуртувати дівчаток, здружити, прищепити їм любов до хореографічного мистецтва і сцени, з повагою розповідають про неї батьки учасниць колективу. А з ними у керівника “Зірочок Сходу” спів­праця плідна - саме вони дбають про чудові сценічні костюми для дівчаток, допомагають у створенні умов для занять. Вони прикрашали зал до ювілейного свята. І порадували іменинниць смачним сюрпризом - величезним красивим тортом зі свічечками у вигляді зірочок.
З особливою теплотою розповідала про учасниць, керівника і досягнення “Зірочок Сходу” ведуча програми завідуюча міським клубом Руслана Іванівна Козак. З великим задоволенням вона вручала дівчаткам відзнаки. Подяки отримали й найактивніші члени батьківського комітету - Ганна Миколаївна Бринчук та Інна Юріївна Печончик.
Музичний центр, який “Зірочки Сходу” зможуть використовувати на репетиціях, Руслані Іванівні Козак, солодощі учасницям колективу, а Подяку Здолбунівської міської ради за вагомий особистий внесок у розвиток творчих здібностей дітей та молоді Катерині Володимирівні Верещук вручила секретар ради Валентина Василівна Капітула. Щиро вітали “Зірочок Сходу” Оксана Пінська і батьки учасниць, які теж підготували їм подарунки.
За п’ять років існування колектив має чимало творчих здобутків. “Зірочки Сходу” - володар перших премій регіональних змагань зі східних танців “Захаріт” 2014 і 2015 років, багато хто з учасниць теж уже є призерами і переможцями різноманітних танцювальних конкурсів. Їм є чим пишатись. Але серед відпущених у небо разом з різнокольоровими кульками загаданих дітками бажань були не тільки про подальші творчі успіхи, а й про дружбу, здоров’я, щастя і мир у рідній Україні й в усьому світі.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry