Інтерактивна мистецька акція під такою назвою триває на Здолбунівщині

Стартувала вона ще 7 квітня у районному будинку культури, де для працівників закладів клубного типу відбувся майстер-клас з сучасного декорування великодніх яєць в техніках «декупаж», «насіннєвий орнамент» та ін., який провела керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва будинку культури с. Здовбиця Сніжана Король.
Десятого квітня в рамках акції майстер-клас з писанкарства провела у селі Орестів завідуюча клубом Світлана Вернюк.


Працівники Здолбунівського районного будинку культури та завідуюча клубом села Лідаво народна умілиця Любов Шаркова 13 квітня організували та провели для вихованців молодіжної громадської організації «Екстрім» та любительського об’єднання «Школа танцю» майстер-клас з виготовлення великодніх листівок.
Прикрашати пасхальні яйця та виготовляти святкові листівки вже вчилися й усі бажаючі вихованці Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 та недільної школи міського Свято-Петро-Павлівського храму УПЦ КП. Заняття для них провели 15 і 16 квітня відповідно.
А 17 квітня відбувся майстер-клас з писанкарства, який провели працівники Мізоцького селищного будинку культури, повідомила директор закладу Надія Овдіюк.
Долучилась того дня до акції й родина Одарчуків (художнього керівника БК). Не відставати від старших у створенні свого «шедевра» намагалась наймолодша учасниця заняття. Усі присутні, користуючись мережею Інтернет, ознайомилися зі значенням різноманітних орнаментів на писанках, отримали корисні поради та масу задоволення від власноруч виконаних виробів. Але у Мізочі мають надію, що ще не одна з тамтешніх родин перейме досвід з виготовлення великодніх писанок.
Майстер-класи та інші заходи в рамках акції вже відбулися і ще проводитимуться й у інших закладах культури нашого району.

Comments are now closed for this entry