Український національний прапор як символ краї­ни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під цим знаменом ми йшли до проголошення самостійної української держави, під ним ми йдемо сьогодні, захищаючи рідну землю від лютого ворога.
Нещодавно для учнів Білашівського НВК передали цінний подарунок – бойове знамено від окремої механізованої бригади № 14. Передав його школярам житель нашого села Олександр Павлюк, який зараз перебуває в зоні АТО, захищаючи Батьківщину, як і інші односельчани Микола Самчук, Павло Микитюк.


На прапорі - адреси та автографи бойових побратимів Олександра Павлюка, а також поетичні рядки, покликані підняти патріотичний дух підростаючого покоління. У нашій школі навчаються сини героя - одинадцятикласник Віталій та дев’ятикласник Ігор.
Державний прапор - це наш історичний дух, наша совість і наша незламність. Не можна здолати непереможний дух віри і правди, це підтверджують написані вір­шовані рядки на бойовому блакитно-жовтому стязі: «Ми за віру, правду і за Бога! За нами буде Перемога!».
Слава Україні! Героям слава!
Лариса КОРОЛЬЧУК,
завідуюча ПШБ с. Білашів.

Comments are now closed for this entry