У нашій країні День довкілля, починаючи з 1998 року, відзначають щорічно у третю суботу квітня. Метою його проведення є поліпшення стану навколишнього природного се­редовища, створення нових зелених насаджень і догляд за існуючими алеями, парками, скверами, прибирання територій від сміття, очищення русел річок, поліпшення естетичного і санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення. З нагоди цієї дати повсюди активно проводять різноманітні природоохоронні акції. Відбудуться днями такі й у нашому районі. А в самому Здолбунові вже триває місячник благоустрою міста, і ліквідація стихійних сміттєзвалищ, прибирання вулиць та прибудинкових територій, облаштування квітників й озеленення є офіційними “завданнями” відповідного розпорядження міського голови.


Містяни й комунальники поволі наводять лад у великому спільному домі. Гарний приклад у цій справі вже багато років поспіль демонструють мешканці будинку № 29, що по вул. Шкільній. Адже постійно, з власної ініціативи, докладають чимало зусиль для того, щоб їхня прибудинкова територія завжди радувала око, була затишною й чистою. Від весни й до пізньої осені буяють різнобарвною красою облаштовані біля будинку квітники (на знімку).
Фото Миколи ПОГОНСЬКОГО.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити