Другого квітня 2016 року в Здолбунівській музичній школі відбувся обласний огляд-конкурс серед учнів та вчителів шкіл естетичного виховання. У заході взяли участь такі колективи Здолбунівської музичної школи, як ансамбль духових інструментів (керівник - Василь Денисюк), хореографічна група «Сонечко» (керівник - Наталя Терещенко), зразкова капела бандуристів «Джерельце» (керівник - Ольга Антонюк), дует баяністів (керівник - Володимир Мельник), ансамбль ударних інструментів (керівник - Юрій Пшеничний), вчительський оркестр народних інструментів (керівник - Микола Оксенчук). У програмі концерту були твори не тільки українських, а й зарубіжних композиторів. Журі та присутні на конкурсі гості мали змогу насолодитися майстерною грою на музичних інструментах, яку демонстрували учні та викладачі школи.


У складі суддівської команди працювали відомі на Рівненщині митці Назар Волощук, Володимир Йосак, Юрій Яковенко, Ірина Аксьонова. Також на заході були присутні начальник відділу управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації Галина Ковальчук, заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Микола Орлов, начальник відділу культури і туризму Здолбунівської РДА Елеонора Стеценко.
Журі дуже високо оцінило виконавську майстерність учнів та викладачів музичної школи. А після концерту глядачі ще довго аплодували артистам, не відпускаючи їх зі сцени.
Олег ГРУШИЦЬКИЙ,
заступник директора з НВР
Здолбунівської музичної школи.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити