Роль бібліотекаря у вихованні читацьких інтересів важко переоцінити. Завдання кожного з нас - стимулювати інтерес до читання, навчити любити і берегти книгу, організовувати інтелектуальне дозвілля дітей, адже саме в юному віці відбувається пов­ноцінне становлення читача.
Аби справитися з цією задачею, проводимо різноманітні масові заходи. Одним з них є і «Посвята першокласників у читачі бібліотеки», яку в ПШБ села Івачків проводимо щовесни вже дев’ять років поспіль. Проводимо з метою популяризації бібліотеки як місця знайомства з книгами і формування бережного ставлення до них.


Цьогоріч наша читацька сім’я поповнилась тринадцятьма школяриками. Свято відбувалося в ігровій формі: діти відгадували загадки про казки, демонстрували своє вміння читати в ході конкурсу прислів’їв і приказок, створювали квіточку-семицвіточку з правил поводження з книгою. Допомагали проводити захід Королева Книга (Соломійка Тхор), Баба Яга (Віка Стецькова) та Червона Шапочка (Люба Максимчук). Також наприкінці першокласники дали обіцянку гарно поводитись з книгами і дотримуватись правил користування бібліотекою.
Кожна дитина отримала невеличкий подарунок - книжечку і надувну кульку, а також гарний настрій на весь день.
Сніжана ОЛЕКСЮК,
ПШБ села Івачків.

На фото: учасники заходу.

Comments are now closed for this entry