У Здолбунівському вищому професійному училищі залізничного транспорту вже стало доброю традицією щовесни проводити День цивільного захисту. І цьогоріч такий захід відбувся 8 квітня за підтримки і сприяння сектора з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Здолбунівської РДА, зокрема його завідувача І. Дейнеки, та навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області.


День ЦЗ розпочався увім­кненням сирени, після чого група оповіщення у складі учнів групи № 9 під керівництвом майстра в/н М. Вільчика повідомили реш­ту груп про евакуацію. Далі була насичена і різноманітна програма: демонстрація евакуації потерпілих під час руйнації приміщень; розгортання санітарного поста, де дівчата групи № 1 на чолі з викладачем охорони праці Л. Бойко надавали першу долікарську допомогу потерпілим; практика використання засобів пожежогасіння; конкурси ватно-марлевих пов’язок і зупинки кровотечі.
Родзинкою заходу стала демонстрація дій служб МНС. Учні мали змогу не лише побачити, як працюють пожежники, а й поспілкуватися з ними, чи приміряти спорядження рятівника.
Насамкінець провели комбіновану естафету зі здачею нормативів цивільного захисту, найвищих результатів у ній досягли учні груп
№ 2, № 8 і № 7.
Чітку організацію Дня цивільного захисту відзначив майстер виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Ю. Сірак.
Основним результатом заходу стала готовність наших вихованців до надзвичайних ситуацій.
Василь ПАНАСЮК,
начальник штабу ЦЗ
ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ».

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити