Переможці ІІ етапу олімпіади “Юне обдарування” та їхні учителі.

Немає жодної нездібної дитини. Тож надважливо зробити так, аби усі її таланти стали основою для успіхів у навчанні.
Завдання кожного педагога забезпечити, щоб усі учні демонстрували у навчанні ті результати, на які вони здатні, і не нижчі. Крім того, вчитель має зробити усе для сприяння всебічному інтелектуальному розвитку всіх учнів, щоб запобігти їх неуспішності.


Як відомо, в атмосфері змагання таланти розкриваються якнайкраще. Саме з метою стимулювання творчого самоврядування дітей, виявлення та розвитку обдарованих особистостей, підвищення інтересу до поглибленого вивчення базових дисциплін і заохочення до підвищення рівня викладання базових дисциплін у закладах освіти району, виявлення, поширення і впровадження в навчально-виховний процес сучасних прийомів та методів навчання 26 березня 2016 року на базі Здолбунівської ЗОШ I-III ст. № 4 за участю методиста районного методичного кабінету С. І. Батьковець було проведено ІІ етап олімпіади «Юне обдарування» - з української мови, математики та природознавства для учнів 4 класу. Участь у ній брали 65 школярів району.
Члени журі та оргкомітету визначили переможців. Ними стали: з української мови - Софія Орлова, учениця 4 класу Здолбунівської ЗОШ I-III ст.
№ 1 (вч. - І. М. Целінська); з математики - учень Мізоцького НВК Олександр Лиморенко (вч. - М. І. Овдіюк); з природознавства - учениця Копитківської ЗОШ I-III ст. Ірина Мирончук (вч. - Р. В. Романюк). А загалом за підсумками олімпіа­ди буде нагороджено 17 учнів ЗНЗ району.
Вл. інф.

Фото Миколи ПОГОНСЬКОГО.

Comments are now closed for this entry