Здолбунівський худож­ник-карикатурист Віктор Голуб на сьогодні є призером та дипломантом понад тридцяти п’яти конкурсів карикатур, що проводились у різних країнах світу. Роботи нашого талановитого земляка доб­ре відомі і читачам «Нового життя», адже неодноразово упродовж багатьох років публікувались на сторінках газети.


Сьогодні ж пропонуємо вашій увазі нові доробки Віктора Степановича і маємо чудову нагоду разом порадіти його черговим творчим успіхам, адже гострі око і «перо» карикатуриста вкот­ре відзначили на високому рівні. Так, дев’ятнадцятого лютого він отримав приємну звістку з Македонії про те, що на конкурсі «Свекруха проти невістки» його робота удостоєна диплома.


А наприкінці минулого тижня, двадцять шостого березня, художник повернувся з нагородами з Києва. У столиці одночасно відкрились дві виставки карикатур. На одній з них, що проводилась у Будинку художника, Віктору Голубу вручили Почесний диплом за роботи, опуб­ліковані в номерах «Перця на передовій». Під час відкриття іншої, у виставковому залі торгово-розважального комплексу «Космополіт», карикатурист отримав за­охочувальний приз у конкурсу «Дискримінація та толерантність в Україні».
Вітаємо земляка з успіхами і щиро зичимо йому творчого натхнення та подальших гарних здобутків, тим паче, що життя постійно «підкидає» нові теми.
Вл. інф.
Малюнки Віктора ГОЛУБА.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити