облаштовано завдяки втручанню депутата Рівненської облради Владислава Сухляка

Роками здолбунівчани, які добираються до обласного центру маршрутками, що сполучають Острог та Рівне, були вимушені очікувати громадський транспорт у необлаштованому місці. Наявність зупинки за світлофором на перехресті Здолбунів-Богдашів у напрямку Рівного засвідчував лише відповідний знак. Жодних зручностей - ні накриття, ні асфальту - на тому місці не було навіть близько. Тому транспорт городяни зазвичай очікували у пилюці та багнюці.
Згодом жителі міста створили у мережі Інтернет петицію щодо необхідності облаштування зупинки та почали збір підписів на її підтримку. Проте проблему вдалося вирішити значно швидше, ніж цього можна було очікувати, завдяки втручанню депутата Рівненської обласної ради Владислава Сухляка. Він невідкладно спрямував депутатське звернення до начальника Служби автомобільних доріг у Рівненській області Юрія Проника, у якому висловив від імені виборців прохання про облаштування зупинки.


- Я звернув увагу на проб­лему з зупинкою на виїзді з райцентру задовго до впровадження петицій у Здолбунові. Стимулом діяти стали фото, викладені у соцмережах, на яких було чітко видно багнюку зі слідами пасажирів, котрі чекають там транспорт. Люди справді страждали від цього місива, псували собі взуття. Тож, не вагаючись, вирішив втрутитися, - розповів Владислав Сухляк.
Згодом депутат зустрівся з заступником начальника облавтодору Миколою Козачком, з яким було досягнуто домовленості облаштувати зупинку за умови участі в цих роботах обох сторін.
- Завдяки спільним зусиллям вдалося створити комфортні умови для жителів Здолбунова та прилеглих сіл, яким доводиться чекати на громадський транспорт на окраїні міста. Зупинку облаштовано боковими стінками та дахом. Тож тепер люди мають захист і від вітру, і від дощу. Разом зі Службою автомобільних доріг у Рівненській області та фі­лією «Колоденська ДЕД» ДП «Рівненський облавтодор» ми здійснили значний обсяг робіт та виконали побажання земляків, - зазначив депутат обласної ради.
До речі, вже до кінця березня планують заасфальтувати майданчик зупинки, якщо цьому сприя­тиме погода.

Comments are now closed for this entry