Одна з головних подій освітньої галузі України – Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» - проходила у Києві 17-19 березня. Цьогоріч цей захід відбувся всьоме, і традиційно за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук.
ДНЗ “Здолбунівське ви­ще професійне училище залізничного транспорту” брав участь у цій виставці у складі Асоціації державних закладів профтехосвіти України залізничного профілю. Насичена програма заходу включала презентації навчальних зак­ладів України та інших країн, презентації міжнародних освітніх агенцій і представництв. Представлені були й досвід міжнародної співпраці в освітній галузі, зокрема практики реалізації спільних науково-технічних проектів, наукової та науково-технічної діяльності закладів освіти і наукових установ. Відбулася демонстрація електрон­них навчально-методичних комплексів, рейтингових систем, обладнання, програм і рішень для системи освіти.


Директор Здолбунівського вищого професійного училища залізничного транспорту Руслан Іванович Шевчук (на фото) повернувся з виставки з двома золотими медалями: у складі Асоціації ПТНЗ України залізничного профілю в номінації «Інновації закладів освіти у роботі із молоддю в позанавчальний час» за спільну роботу заступника директора з НВР Оксани Віталіївни Баюн та індивідуально в номінації «Психосоціальна підтримка дітей і молоді, що знаходяться в складних життєвих обставинах» за роботу практичного психолога Валентини Романівни Якубчик.
Приємно, що і цьогоріч журі високо оцінило роботу місцевого професійно-технічного навчального закладу.
За інформацією, наданою ДНЗ
“Здолбунівське ВПУЗТ”.

Comments are now closed for this entry