У Здолбунівській районній бібліотеці для дітей та юнацтва 17 березня проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2016» («Найкращий читач України-2016»). Його учасниками стали переможці І конкурсного туру - учні 6-7 класів шкіл району.


Кожен з цих шістнадцяти школярів підготував цікаву розповідь про свою улюблену книгу. Журі ж визначило переможців конкурсу. Ними стали Станіслав Одукалець - учень 6 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 та Олександ­ра Савчук - учениця 7 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. Приз глядацьких симпатій отримав Василь Федуш - шестикласник Мізоцького НВК.
А поки журі працювало, виступала запрошена гостя - Наталя Далабожак. Вона розважала присутніх гуморесками.
Усі учасники конкурсу отримали подарунки, які люб’язно надали бібліотеці спонсори.
Тетяна САХНЮК,
заступник директора по роботі з дітьми
та юнацтвом Здолбунівської ЦСПШБ.

На фото: переможці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач року-2016» у РБДЮ.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити