Учасники народного аматорського театру читця “Пошук” Здолбунівського  районного будинку культури (керівник - Т. Садикова).

Учасники народного аматорського театру читця “Пошук” Здолбунівського
районного будинку культури (керівник - Т. Садикова).

У перші весняні дні українці вшановують свого генія й пророка, чиї твори знає весь світ. Шевченківські дні - для кожного з нас час, коли переосмислюємо своє життя, перевіряючи власне сумління і задумуючись над тим, що зробили, аби Україна стала такою, як мріяв великий Кобзар. Традиційно проводяться різноманітні пам’ятні мистецькі заходи, де звучить його величне Слово.
П’ятого березня у Рівненському міському палаці культури на вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка відбувся обласний конкурс читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає». Брали участь у цьому мистецькому змаганні й любителі поетичного слова зі Здолбунівського району.


Журі, визначаючи кращих, оцінювало виразність читання, аматорську майстерність та дотримання усіх вимог конкурсу. У підсумку Диплом ІІ ступеня отримав Андрій Пелант (будинок культури с. Дермань Друга), Диплом ІІІ ступеня - Анатолій Новачук (будинок культури с. Глинськ); грамоти за участь в обласному конкурсі отримали Анна Мельник (будинок культури с. Здовбиця) та Владислав Дудяк (с. Дермань Друга).
Літературно-музичну композицію представив на конкурсі театр читця «Пошук» Здолбунівського районного будинку культури та був нагороджений грамотою.
...Шевченкове Слово неосяжне. Зараз, у цей важкий для нашої краї­ни час, воно набуло нової гостроти й сили. Йому віриш абсолютно, усім серцем, повністю. Конкурс, що відбувся у Рівному, став ще одним кроком до глибшого розуміння і пізнання творчості геніального українського поета.
20 березня відбудеться районний конкурс читців-аматорів «Кобзарева струна не вмирає».
Валентина ТЕРЕБІЙЧУК,
директор Здолбунівського РБК.

Comments are now closed for this entry