Профспілки України активно готуються до свого VII з’їзду, завдання якого переосмислити їх роль та місце в сучасному світі і намітити, як посилити вплив найбільшої громадської організації країни на всі аспекти її життя.
Активісти профспілок Рівненщини провели Форум, приурочений до 25-річчя утворення Федерації профспілок області. На захід прибули голови та активісти первинних профспілкових організацій, аби порадитись і визначитись, як працювати далі. На Форум завітали також голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук, інші представники влади області та Рівного, перший заступник голови ФПУ Сергій Кондрюк, соціальні партнери профспілок, ветерани профспілкового руху, члени Молодіжної ради ФПО.


Своє бачення місця і ролі в країні сильних нових профспілок озвучив голова Федерації профспілок області Микола Шершун. Він зазначив, що, незважаючи на критичні моменти, Федерація втрималась на плаву, а голови її первинок роблять усе можливе, відстоюючи конституційні права працюючої людини.
Окреслюючи курс на модернізацію профспілок, М. Шершун наголосив:
- Якщо на з’їзді не реалізуємо наші наміри, не змінимо підходи до роботи, то надіятись на те, що залишимось впливовою громадською організацією – марна справа. Тому, лише коли в нас буде однакове бачення на рівні
усієї України, коли ми з повагою і відповідальністю будемо ставитися до слова “солідарність”, ми зможемо вплинути на покращення життя наших громадян.
Активним профспілчанам, ветеранам профспілкового руху під час Форуму урочисто вручили найвищі профспілкові нагороди, Подяки та грамоти. Своєрідним планом подальших дій профспілок області стала Резолюція Форуму, яку підтримали всі його учасники.
За матеріалами
інформаційно-аналітичного центру ФПО.

Comments are now closed for this entry