Фінансування програми з державного бюджету у 2016 році збільшено до 700 мільйонів гривень. Відшкодування «теплих» кредитів передбачає компенсацію частини суми кредитів в 20 % - для громадян на придбання негазових котлів, 30 % - для громадян на енергоефективні заходи та 40 % - для ОСББ на енергоефективні заходи. Передбачено також компенсацію у
70 % на відшкодування кредитів для субсидіантів.
Цьогоріч продовжиться відшкодування з державного бюджету частини сум кредитів, залучених населенням на впровадження енергоефективних заходів.
Крім того, у Державному фонді регіонального розвитку закладено 194 мільйони гривень для соціально-економічного розвитку окремих територій, ці кошти також можуть спрямовуватися на інфраструктурні проекти, серед яких і ті, що з енергоефективності, інформують на сайті Рівненської ОДА.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити