Звертаємо увагу, що спеціальна перевірка відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та спеціальна перевірка відповідно до Закону Украї­ни «Про очищення влади» – це дві різні перевірки.
1. Порядок проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на посади, що передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посади з підвищеним корупційним ризиком, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 р. № 171.
Відповідно до Указу Президента України від 5.10.2011 р. № 964/2011 функцію реалізації антикорупційної політики та її забезпечення здійснюють Міністерство юстиції України та Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики.


2. Порядок проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 р. № 563.
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про очищення влади» органом, упов­новаженим на забезпечення проведення перевірки, передбаченої цим Законом, є Міністерство юстиції України.
О. Лавренчук,
начальник Міжрегіонального управління Національного
агентства України з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити