Минулої неділі, 24 січня, у здолбунівському римо-католицькому костелі св. ап. Петра і Павла опісля богослужіння линули колядки та вітання з побажаннями миру і добробуту присутнім у храмі та всій Україні. На завершення різдвяних святкувань представники місцевої римо-католицької громади, Товариства польської культури Здолбунівщини та вихованці школи з вивчення польської мови, що діє при ньому, підготували і показали землякам та гостям міста вертеп.
Споглядаючи це театралізоване дійство, усі, хто був на той час у костелі, мали чудову нагоду знову відчути на серці світлу радість від звістки про народження Ісу­са Христа, отримати втіху від звучання піснеспівів во славу Спасителя.


Вразили своїм старанням і зовсім юні, і дорослі учасники вертепу - артисти, хоч і не професійні, але щирі, бо вкладали душу у кожен жест та кожне слово зі своїх ролей. Це відчувалось. Тож по завершенні вистави нагородою акторам-аматорам стали дружні оплески глядачів, слова вдячності від настоятеля храму о. Андрія Щісловіча й голови Товариства польської культури Здолбунівщини Софії Михалевич, а також спеціально для них організоване чаювання.
Ольга ЯКУБЧИК.

Comments are now closed for this entry