Президент нашої країни Петро Порошенко 16 січня підписав Указ № 9/2016 “Про відзначення державними нагородами України”. Згідно з цим документом посмертно нагороджено й чотирьох загиблих в АТО військовослужбовців з Рівненщини. Двоє з цих воїнів зі Здолбунівщини - Андрій Васильович Брік, який мешкав у селі Дермань Друга, та Олександр Михайлович Шолудько з Уїздець.
За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності Украї­ни, вірність військовій присязі посмертно орденом «За мужність» III ступеня нагороджено Олександра Шолудька, медаллю «За військову службу Україні» - Андрія Бріка.
Боєць 130-го розвідувального батальйону Андрій Брік загинув у ніч з 7 на 8 червня 2015 року в результаті зіткнення з диверсійно-розвідувальною групою ворога у Новоайдарівському районі на Луганщині.
Олександр Шолудько ніс службу у 24-ій окремій механізованій бригаді ЗСУ, помер від ран, отриманих 12 жовтня 2015 року в результаті підриву на розтяжці під час виконання бойового завдання в районі 29 блокпоста на Луганщині.
Вічна пам’ять і слава героям!

Comments are now closed for this entry