Працівники Здолбунівського районного будинку культури спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор - Тетяна Павлова) долучились до акції Здолбунівської районної організації Товариства Червоного Хреста України (голова - Марія Бєлікова) «Нехай засяє зірка Різдва в кожній оселі».


Під час заходу для дітей з малозабезпечених родин, тимчасово переміщених сімей та дітей воїнів АТО працівники культури проводили для них різноманітні веселі конкурси та ігри. Також дівчатка і хлопчики залюбки розповідали вірші, колядували і щедрували, а за це отримували солодощі, які надав депутат районної ради Олександр Герба, м’які іграшки від учнів Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (завуч - Надія Середюк) та волонтерів Вікторії Ярош і Ольги Грабінової.
Здолбунівський РБК.

На фото: Учасники свята.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити